پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌5874

اهدای نشان «توجه به افکار عمومی» به روابط عمومی شرکت مس

روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران در یازدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی موفق به دریافت نشان ویژه «توجه به افکار عمومی» شد.

اهدای نشان «توجه به افکار عمومی» به روابط عمومی شرکت مس

 به گزارش مس پرس، شرکت ملی صنایع مس ایران به خاطر اهمیت به ابزارهای اطلاع رسانی الکترونیکی و نوشتاری و انتشار مسائل و رخدادهای داخلی و بین المللی صنعت مس برای ذینفعان درونی و برونی شرکت در سایت خبری مس پرس، ماهنامه عصر مس و هفته نامه مس کار و همچنین بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی و شبکه های اجتماعی از سوی کمیته داوری سمپوزیوم، شایسسته دریافت این نشان شد.

در این سمپوزیوم پیام آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام به مناسبت آغاز به کار همایش بین المللی روابط عمومی‌ها از سوی علی سلیمانی مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام قرائت شد.


روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران در یازدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی موفق به دریافت نشان ویژه «توجه به افکار عمومی» شد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این پیام گفت: در عرصه سیاست داخلی می توان از این امکان ارتباطی برای توسعه همگونی، همکاری و تعامل و ایجاد همدلی اجتماعی و ملی بهتر استفاده کرد.

وی افزود: تقویت نهاد روابط عمومی و تخصصی کردن آن در همه ابعاد، نهادها، ارگان ها و سازمان ها و به تبع آن نظام را به توان و قدرت ارتباطی پیشرفته و حرفه ای تری خواهد رساند.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی ها در برقرار مذاکرات سازنده و مثبت با نهادهای داخلی و بین المللی اظهار داشت: بی تردید افزایش محبوبیت ایران طی سال های اخیر و دیپلماسی هوشمند کشور در مذاکرات هسته ای نمونه ای موفق و قابل ارایه در زمینه کاربرد خردمندانه قدرت ارتباطی است.

در ادامه برنامه هوشمند سفیدی دبیر یازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی به ارائه برنامه های این سمپوزیوم پرداخت و گفت: نبود ارتقای توانمندی های روابط عمومی ها و کاهش مستمر انگیزه های دست اندرکاران روابط عمومی در حالی که انتظارات مسئولان از آنها در جامعه در حال توسعه و افزایش است، با هم سازگاری ندارند.

وی همچنین با بیان اینکه روابط عمومی، کلید طلایی و یکی از ظرفیت های آن، تولید قدرت ارتباطی است، از نبودن حساسیت متولی روابط عمومی کشور نسبت به سرنوشت این حرفه، انتقاد کرد و خواستار حل مسائل روابط عمومی ها شد.

در پایان مراسم افتتاحیه از هفت مدیر ارشد ارتباط گستر، برترین های روابط عمومی ایران و کارشناسان برتر روابط عمومی تجلیل شد.

یازدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی صبح یکشنبه 24 آبان ماه در سالن همایش های خلیج فارس پژوهشگاه نیرو با حضور جمعی از مسئولان، اساتید روابط عمومی و ارتباطات، مدیران ارشد روابط عمومی و کارشناسان سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی برگزار شد.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :