پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌6136

درخشش مس منطقه کرمان در شانزدهمین دوره جایزه بنیاد انرژی

مس منطقه کرمان در شانزدهمین دوره مراسم جهانی انرژی موفق به دریافت جایزه مدیریت سبز، مدیریت انرژی و نشان بلوغ HSE شد.

درخشش مس منطقه کرمان در شانزدهمین دوره جایزه بنیاد انرژی

به گزارش مس پرس، در این مراسم مهندس حسین نظری مدیر مس منطقه کرمان جایزه ویژه مدیریت سیستمی (Role Modeling) مس منطقه کرمان را دریافت کرد.
همچنین در این مراسم مهندس محمد امین زاده مدیر HSE مس کرمان تقدیرنامه مدیریت سبز سطح 2 و نشان ویژه بلوغ بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست و مهندس حمید زارع معاون مهندسی مس منطقه کرمان جایزه مدیریت انرژی را دریافت کردند.
بر اساس این گزارش این جایزه از سال 1999 هر سال با هدف معرفی و تقدیر از طرح های برتر در پنج حوزه زمین، آب، هوا، انرژی و توسعه جوانان در یک کشور برگزار می‌شود و در شانزدهمین دوره ایران میزبان این مراسم با حضور نمایندگان 177 کشور است.
در این مراسم از بین 11 هزار شرکت‌کننده در این جایزه، طرح‌های برتر که به‌شدت در زندگی بشری، موضوع محیط‌زیست و حفظ پایداری زمین تأثیرگذار هستند معرفی شدند.
همچنین در این مراسم از شرکت‌های صنعتی که الزامات محیط زیستی را رعایت کرده‌اند  و در زمینه تولید محصول سبز، مدیریت انرژی فعالانه تلاش کرده‌اند تقدیر به عمل آمد.
شانزدهمین دوره مراسم جهانی انرژی با حضور مهندس حمید چیت‌چیان وزیر نیرو، خانم مانکا گاندی وزیر امور زنان و کودکان هند و عضو هیئت‌رئیسه بنیاد جهانی انرژی، ولفگانگ نیومن، مؤسس بنیاد جهانی انرژی، و نمایندگان و نامزدهای دریافت این جایزه جهانی عصر روز دوشنبه 28 دی در هتل استقلال تهران برگزار شد.
شایان ذکر است در روز 29 دی ماه در برج میلاد از ساعت 8 الی 11:30 این مراسم ادامه خواهد داشت تا از 15 پروژه برتر که از میان 177 کشور مطرح شده است و همچنین از مس منطقه‌ای کرمان نیز برای بیش از یک دهه تلاش قدردانی به عمل آید.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :