پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6435

صعود نوجوانان مس رفسنجان به مرحله نهایی

نوجوانان صنعت مس رفسنجان به مرحله نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی کشور صعود کردند.

صعود نوجوانان مس رفسنجان به مرحله نهایی

به گزارش مس پرس به نقل از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان، در آخرین روز مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان کشور دو دیدار همزمان برگزار شد.
در دیدار حساس و تماشایی که مس رفسنجان و گل گهر سیرجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، مسی های رفسنجان توانستند گل گهر را با نتیجه 2-0 شکست داده و با هفت امتیاز به مرحله نهایی این رقابتها صعود کنند. 2 گل مس رفسنجان را مهدی ثمره به ثمر رساند.
هدایت مس رفسنجان را در این رقابتها ابراهیم اخلاقی(سرپرست)، علی پورزکیخانی(سرمربی)، مهران امیریان(مربی)، حسین عسکری (مربی بدنساز) و مجتبی کرمی (مربی دروازه بان ها) بر عهده داشتند. تدارکات این تیم را اسماعیل ابوالهادی بر عهده داشت.
همچنین در دیداری که در ورزشگاه شهدای نوش آباد دو تیم برق شیراز و شاهین نوین بروجرد به مصاف یکدیگر رفته بودند بروجرد توانست با 2 گل برق شیراز را مغلوب کند تا بهمراه مس رفسنجان به مرحله بعدی صعود نماید. گلهای شاهین نوین بروجرد را حسین گودرزی و محسن محسنی به ثمر رساندند.
در این رقابتها مس رفسنجان با 7 امتیاز بعنوان تیم اول و شاهین نوین بروجرد با 4 امتیاز بعنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود کردند. همچنین گل گهر سیرجان و برق شیراز با 3 امتیاز در ردههای سوم و چهارم این مسابقات جای گرفتند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :