پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌6445
در همایش راهبران شرکت مس آذربایجان صورت گرفت

تشریح عملکرد شرکت مس در سال گذشته و ارائه نقشه راه در سال 95

همایش راهبران شرکت مس به‌منظور بررسی عملکرد شرکت در سال 94 و تشریح استراتژی‌های شرکت در سال 95، در مجتمع مس سونگون برگزار شد.

تشریح عملکرد شرکت مس در سال گذشته و ارائه نقشه راه در سال 95

به گزارش مس پرس، در این همایش که با حضور مهندس مراد علیزاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس حاجی آقازاده، مدیرعامل شرکت مس آذربایجان، اعضای هیئت‌مدیره، معاونان شرکت مس و مدیران و کارکنان مجتمع مس سونگون برگزار شد عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت مس آذربایجان در سال 94 بررسی شد.
بر اساس این گزارش، در این همایش مهندس مراد علیزاده مدیرعامل شرکت مس با تشکر و قدرانی از همه کارکنان به خاطر تحقق برنامه‌های تولید و تلاش برای کاهش قیمت تمام شده، استراتژی‌ها، بایدها و نبایدهای شرکت مس در شرایط کنونی را مورد بررسی قرار داد.

مدیرعامل شرکت مس در تشریح این موضوع ابراز داشت: استراتژی‌های ما در سال جدید و در سال‌های آتی باید بر مبنای افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه قیمت تمام شده باشد.

مهندس مراد علیزاده همچنین با تأکید بر اینکه برای تحقق این استراتژی و برنامه در شرکت مس همکاری و همدلی همه کارکنان شرکت نیاز است اظهار داشت: خوشبختانه طی 2 سال گذشته این همکاری و همدلی در همه عرصه‌های شرکت وجود داشت و اگر وجود نداشت ما امروز شاهد تحقق برنامه‌های تولید و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات شرکت نبودیم.

همچنین مهندس حاجی آقازاده مدیرعامل شرکت مس آذربایجان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل شرکت و اعضای هیئت‌مدیره گزارشی از عملکرد تولیدی مس سونگون در سال گذشته ارائه داد.
همچنین مهندس ساری پرهیزگار معاون توسعه شرکت مس آذربایجان گزارشی از طرح‌های توسعه‌ای مجتمع سونگون و میزان موفقیت و تحقق این طرح‌ها ارائه داد.
این گزارش می‌افزاید: در ادامه این همایش مهندس ابراهیمی معاون منابع انسانی شرکت مس به ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت فعلی نیروی انسانی شرکت و به‌کارگیری استراتژی‌هایی مبنی بر افزایش بهره‌وری نیروی انسانی شرکت به‌منظور کاهش قیمت تمام شده پرداخت.

در قسمت دیگری از این همایش مهندس رضایی نسب مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت مس عملکرد این حوزه و اقدامات انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت را تشریح کرد.
 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :