پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌6464

آغاز سفر مسی‌ها به بابل برای بازی با خونه به خونه

بازیکنان مس کاملا اگاه هستند که دیدار برابر خونه به خونه آخرین فرصت آن‌ها برای صعود به لیگ برتر می‌باشد و تنها پیروزی در این بازی است که می‌تواند آن‌ها در دو هفته‌ی پایانی بازی‌ها به جمع مدعیان بازگرداند.

آغاز سفر مسی‌ها به بابل برای بازی با خونه به خونه

بازیکنان تیم فوتبال مس کرمان عصر روز گذشته آخرین تمرین خود در کرمان را برگزار کردند و صبح امروز برای انجام بازی برابر تیم خونه به خونه راهی بابل خواهند شد.

اعضای تیم فوتبال مس صبح امروز به تهران پرواز خواهند کرد و پس از رسیدن به مقصد به کرج می‌روند و امشب را در این شهر سپری خواهند کرد.

بازیکنان مس یک جلسه تمرین در کرج را برگزار خواهند کرد تا آمادگی کامل برای انجام بازی این هفته‌ی خود را داشته باشند.

مسی‌های شهر کرمان عصر روز یکشنبه کرج را به مقصد بابل ترک خواهند کرد تا روز دوشنبه بازی خود را برابر تیم خونه به خونه برگزار کنند.

در این سفر بازیکنانی مثل عبدالله حسینی، عباس کاظمیان و میلاد پورصف‌شکن و علی مرزبان به دلیل مصدومیت و محرومیت همراهی نخواهند کرد.

کورش ملکی دروازه‌بان مصدوم تیم مس اما در این بازی همراه تیم خواهد بود و در این سفر در کنار سایر بازیکنان حضور خواهد داشت.

با وجود باخت بازی قبل بازیکنان مس کاملا اگاه هستند که دیدار برابر خونه به خونه آخرین فرصت آن‌ها برای صعود به لیگ برتر می‌باشد و تنها پیروزی در این بازی است که می‌تواند آن‌ها در دو هفته‌ی پایانی بازی‌ها به جمع مدعیان بازگرداند از همین رو بازیکنان مس در صدد هستند ضمن جبران نتیجه‌ی هفته‌ی قبل، در این بازی به گونه‌ای بازی کنند که همچنان امیدهای صعود مس برای دو هفته‌ی پایانی زنده بماند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :