پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌6756
نماینده مردم ورزقان در آیین رسمی افتتاح باشگاه سونگون:

باشگاه سونگون با نظر مثبت مدیران شرکت مس در ورزقان استقرار یافت

با شروع مجلس دهم و با پیگیری‌های بسیار از مدیران شرکت مس خواستار استقرار باشگاه مس سونگون در ورزقان و ادامه فعالیتش در این شهرستان شدم که امروز با نظر مثبت مدیران شرکت مس این اتفاق مبارک روی داده است.

باشگاه سونگون با نظر مثبت مدیران شرکت مس در ورزقان استقرار یافت

به گزارش مس پرس، رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان در مجلس دهم شورای اسلامی در مراسم افتتاح رسمی دفتر باشگاه سونگون در ورزقان با بیان اینکه امروز با انتقال دفتر باشگاه از تبریز به ورزقان و افتتاح دفتر جدید در این شهر نقطه عطفی در تحولات فعالیت‌های باشگاه است گفت: زمانی که در دور هشتم نماینده مردم شهرستان در مجلس بودم با پیگیری‌های فراوان باشگاه فرهنگی و ورزشی مس سونگون ورزقان را به ثبت رسانده و با خرید امتیاز یک تیم فوتبال دسته دومی فعالیت‌های باشگاه را شروع کردیم.
علیزاده اظهار داشت: فعالیت باشگاه در ورزقان، کسب افتخار برای شهرستان و توجه به مسائل فرهنگی شهرستان ورزقان آرزوی من بود که متأسفانه به دلیل برخی اتفاقات در سال‌های اخیر محقق نشد و من نمی‌خواهم با بازگشت به گذشته در شهرستان حاشیه ایجاد شود.
وی افزود: ولی امروز با انتقال دفتر این باشگاه به ورزقان قطعاً مردم این شهرستان بعد از این از ثمرات فعالیت باشگاه در شهرستان بهره‌مند خواهند شد.
علیزاده با تأکید بر اینکه شهرستان ورزقان جوانان با استعدادی در رشته‌های مختلف ورزشی دارد، خاطرنشان کرد: متأسفانه تا به امروز این استعدادها مورد بی‌مهری قرارگرفته‌ و گاهاً از دست رفته‌اند که از امروز به‌عنوان نماینده مردم شهرستان پیگیر توجه باشگاه به ورزش‌ شهرستان، ورزش‌های پایه و ورزش همگانی خواهم بود.
نماینده شهرستان ورزقان ضمن تشکر از بازیکنان تیم فوتسال باشگاه به جهت حضور در اردوی شهرستان و تحمل برخی کمبودها، تیم داری حرفه‌ای لازمه ادامه فعالیت باشگاه دانست.
در ادامه این مراسم، مهندس حاجی آقازاده مدیرعامل شرکت مس آذربایجان ابراز امیدواری کرد: با توجه به امکانات موجود شرکت مس و شهرستان برای موفقیت نسل آینده اقداماتی صورت گیرد.
حاجی آقازاده خدمت به جوانان و نوجوانان شهرستان را اولویت شرکت مس دانست و گفت: با حمایت از جوانان و نوجوانان ورزقانی در آینده نزدیک شاهد حضور جوانان شهرستان ورزقان در تیم اصلی مس خواهیم بود.
وی در پایان از کافی مدیرعامل باشگاه خواستار تشکیل تیم دوم فوتسال باشگاه از بازیکنان بومی شهرستان شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :