پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6838
مدیر‌عامل باشگاه سونگون خبر داد

درخشش تیم فوتسال مس سونگون در تورنمنت کرمان

باشگاه مس سونگون در تورنمنت چهارجانبه مس که از دوم تا ششم مهرماه در کرمان برگزار شد خوش درخشید و قهرمانی در این تورنمنت مقدمه درخشش در مسابقات لیگ برتر فوتسال است.

درخشش تیم فوتسال مس سونگون در تورنمنت کرمان

محمدرضا کافی مدیرعامل مصاحبه باشگاه مس سونگون در گفت‌و‌گو با مس پرس با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه در حال حاضر بهترین شرایط ممکن برای تیم فراهم شده است گفت: تیم مس سونگون در اردوی شهر مس سرچشمه برای برگزاری یک دوره مسابقه دوستانه در قالب یک تورنمنت چهارجانبه در کرمان موفق به قهرمانی شد.
وی با تأکید بر اینکه برگزاری این تورنمنت‌ها تیم را به اوج آمادگی خواهد رساند اظهار داشت: امید زیادی برای کسب عنوان شایسته در لیگ برتر فوتسال داریم و همه‌ عوامل باشگاه و کادر فنی مس سونگون تمامی تلاش خود را برای حضوری قدرتمند در ادامه لیگ به کار بسته‌اند تا تیم بدون دغدغه تمرکزش را بر روی بازی‌های در پیش‌ رو بگذارد.
کافی با قدردانی از حمایت همه‌جانبه مسئولان شهرستان ورزقان و مدیران ارشد شرکت مس از باشگاه سونگون و تأمین شرایط و امکانات لازم برای رسیدن به اهداف خود در ورزش قهرمانی گفت: این باشگاه همواره خاستگاه خود را در کنار خود خواهد داشت و با یکدلی و همت بازیکنان و کادر فنی تلاش خواهیم کرد نماینده‌ای لایق برای ورزش قهرمانی منطقه و شرکت ملی صنایع مس ایران باشیم.
مدیرعامل باشگاه مس سونگون با مهم خواندن مقوله اخلاق در ورزش گفت: پهلوانی را بر قهرمانی مقدم می‌دانیم و تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا در کنار کسب مقام در لیگ برتر، الگوی اخلاق در میان تیم‌های این لیگ باشیم.
کافی در بخش دیگری از سخنانش به راه‌اندازی دفتر این باشگاه به صورت فعال در ورزقان اشاره کرد و گفت: باشگاه مس سونگون ورزقان برای مردم شهرستان ورزقان ارزش معنوی بالایی دارد؛ از این رو و در گام نخست با پیگیری‌های مدیران ارشد شهرستان ورزقان و شرکت مس دفتر این باشگاه در ورزقان راه‌اندازی شد تا زمینه‌های هرچه بیشتر تعالی فرهنگ و ورزش در ورزقان ایجاد شود.
وی افزود: در گام بعدی از طریق فراخوان‌های عمومی که باشگاه داده است در پی جذب استعدادهای بومی شهرستان هستیم تا در آینده پایه و اساس اصلی این تیم را بنیان نهند.
مدیرعامل باشگاه مس سونگون با بیان اینکه تشکیل تیم ب فوتسال سونگون از دیگر برنامه‌های باشگاه سونگون است اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق این برنامه‌ها و اهداف در حال انجام است و امیدواریم هر چه زودتر این برنامه‌ها تحقق پیدا کند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :