پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6866
رییس شرکت ای.تی.سی ویلیامز در تهران:

استرالیا همکاری‌های گذشته خود با شرکت مس را احیا می‌کند

شرکت ای.تی.سی ویلیامز استرالیا با برخورداری از پیشینه طولانی همکاری با ایران، امیدوار است بزودی با تاسیس یک دفتر در تهران، همکاری‌های گذشته خود با شرکت مس را احیا کند و با توانی به مراتب قوی‌تر از گذشته، آن را به سایر معادن نیز گسترش دهد.

استرالیا همکاری‌های گذشته خود با شرکت مس را احیا می‌کند

به گزارش مس‌پرس، رییس شرکت مشاوره مهندسی «ای.تی.سی ویلیامز» استرالیا با اعلام این خبر گفت: برای توسعه بخش معدن و مدیریت استفاده از آب در این عرصه، دانش، مهارت و تجربه خود را در اختیار ایران قرار می‌دهیم.
پل ویلیامز که برای شرکت در نشست تجاری هفته گذشته ایران و استرالیا و رایزنی با همتایان ایرانی خود به تهران آمده بود، افزود: ایران برای بالفعل کردن توانمندی‌های بالقوه خود به دانش، فناوری‌های نوین و متخصصان باتجربه نیازمند است تا بتواند با توسعه این بخش، ثروت ایجاد کند.
وی گفت: با توجه به توانمندی های ایران در بخش معدن، به احیا و توسعه روابط گذشته خود با این کشور علاقه‌مندیم و پیش از تحریمهای بین المللی علیه ایران به مدت 15 سال در بخش معدن بویژه معادن مس با شرکت های ایرانی همکاری کرده ایم.
ویلیامز اضافه کرد: شرکت ای.تی.سی ویلیامز با بیش از 30 سال تجربه و آشنایی با آخرین فناوری‌های روز جهان می تواند در توسعه پایدار و کارآمد بخش معدن ایران موثر باشد.
شرکت ای.تی.سی ویلیامز بیش از 500 شرکت زیرمجموعه در استرالیا، آمریکا، آفریقا، اروپا، خاورمیانه و آسیا دارد و خدمات مشاوره ای راهبردی فنی و مهندسی در زمینه مدیریت پسماند، مهندسی ژئوتکنیک و مدیریت آب ارایه می‌کند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :