پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
Wednesday 26 September 2018
کد مطلب : ‌6898

ارزیابی مثبت سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از باشگاه مس سونگون

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: وضعیت باشگاه مس سونگون و تیم فوتسال آن را مثبت ارزیابی می‌کنم و مخصوصاً با انتصاب آقای کافی به سمت مدیرعاملی باشگاه روند رو به رشد باشگاه تغییرات اساسی کرده است.

ارزیابی مثبت سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از باشگاه مس سونگون

محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در گفتگو با مس پرس گفت: مدیرعامل جدید باشگاه با برنامه‌ریزی و نگاه متفاوتی به باشگاه سونگون آمده است و هدف‌گذاری را بر مبنای قهرمانی این تیم در مسابقات گذاشته است.
وی افزود: باشگاه مس سونگون مجموعه‌ای بزرگ و پراستعداد است و به خاطر حمایت خوبی که ازسوی صنعت مس کشور می‌شود، توان درخشش در مسابقات فوتسال در سطح ملی و آسیا را دارد و اگر شرایط فعلی تیم ادامه داشته باشد آینده درخشان‌تری پیش روی باشگاه مس سونگون و تیم فوتسال آن است.
ناظم‌الشریعه با تأکید بر اینکه هدف‌گذاری‌ در تأسیس باشگاه‌ها و رشد آنها تأثیر به سزایی دارد گفت: اگر هدف از تشکیل باشگاه مس سونگون این باشد که فقط فرصتی برای ورزش کردن جوانان فراهم کند در بلندمدت نمی‌توان شاهد موفقیتش باشیم. ولی اگر باشگاه سونگون و مدیران ارشدش هدف تیم را کسب مقام قهرمانی در مسابقات لیگ و قهرمانی در آسیا بگذارند قطعاً این تیم درخشش بیشتری خواهد داشت.
سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان با تأکید بر اینکه باشگاه مس سونگون نیازمند سرمایه‌گذاری بیشتر در وضعیت پایه تیم فوتسال خود است گفت: در کنار این موضوع حمایت از استعدادهای استان و جوانان بومی و پرورش آنان به‌طور حتم بر آینده تیم فوتسال سونگون تأثیر شگرفی خواهد گذاشت.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :