پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6903
مس، فولاد را ذوب کرد

پیروزی دلنشین مس کرمان برابر فولاد یزد

تیم فوتبال مس کرمان در روزهایی که هوا رو به سردی پائیزی می‌رود، با یک پیروزی شیرین، دل‌های هوادارانش را برای ادامه بازی‌های لیگ یک حسابی گرم کرد.

پیروزی دلنشین مس کرمان برابر فولاد یزد

به گزارش مس پرس به نقل از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس،‌ هرچند بازی دو تیم در نیمه‌ی اول کم افت و خیز آغاز شد و از حملات جدی برروی دروازه‌ی دو تیم خبر خاصی نبود، اما حضور هرچه بیشتر بازیکنان مس در زمین تیم فولاد نشان از انگیزه‌های بالا‌ی آن‌ها برای پیروزی داشت.
شاگردان منصور ابراهیم‌زاده با آرامش به دنبال باز کردن روزنه‌های دفاعی تیم فولاد یزد بودند و قصد داشتند در نیمه‌ی اول ضربه‌ی خود را به این تیم وارد کنند.
علیرضا قاسمی که در این بازی در زمین حریف تحرک زیادی داشت و اولین موقعیت خطرناک بازی در دقیقه‌ی 27 را نیز او خلق کرد، در دقیقه‌ی 30 بازی بسیار موثر کار کرد.
برروی پاس عمقی زیبا پورصفشکن، قاسمی با فراری دیدنی خود را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد تا او را مجبور به خطای پنالتی کند.
احمد زنده‌روح با خون سردی کامل این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا مسی‌های شهر کرمان به آرامش بیشتری در جریان بازی دست پیدا کنند.
این گل سبب شد که حریف یزدی بیشتر از زمین خود خارج شود و این موقعیت خوبی برای تحرکات مس در خط حمله می‌داد.
آرامش و بازی منطقی مس که در نیمه‌ی اول مشهود بود، در دقیقه‌ی 45 بازهم نتیجه داد و احمد زنده‌روح که ستاره‌ی تیم خود در نیمه‌ی اول بود با یک پاس عرضی زیبا محسن دلیر را در دهانه‌ی دروازه صاحب توپ کرد تا مهاجم مس اولین گل فصل خود را برای مس به ثمر برساند.
با پیروزی دو بر صفر در نیمه‌ی اول مسی‌ها در نیمه‌ی دوم نیز کاملا مسلط بر بازی بودند و اجازه ندادند که حریف دروزاه‌ی این تیم را با تهدید جدی روبرو کند.
مس با تعویض‌هایی که در نیمه‌ی دوم انجام داد و بازیکنان سرعتی خود رد خط حمله و میانه‌ی زمین را بیشتر کرد، حتی می‌توانست در دو صحنه به گل‌ سوم خود هم دست پیدا کند که البته این اتفاق رخ نداد.
در حالی که نیمه‌ی دوم با فشار بیشتر تیم یزدی در زمین تیم مس همراه بود، اما به غیر از یکی، دو صحنه اتفاق خاصی برروی دروازه‌ی مس رخ نداد و دفاع و دروازه‌بان مس نیز در این بازی خیلی خوب و هوشیارانه توپ‌ها را برگشت دادند تا مس برای سومین بازی متوالی دروازه‌ی تیم خود را بسته نگه دارد.
در پایان این بازی، مس سه امتیاز هوشمندانه را با دو گل برتری به حساب خود ریخت تا با یک جهش قابل توجه خود را به رده‌ی هفتم جدول رده‌بندی برساند و با روحیه‌ای بسیار خوب آماده‌ی بازی جام حذفی برابر استقلال تهران شود.
گل‌ها: احمد زنده‌روح(30 پنالتی) محسن دلیر(45)
مس کرمان: رضا حیدری، بهنام داداش‌وند، رضا زینال‌خیری، مجید ایوبی، احمد زنده‌روح، محسن دلیر(مهدی دغاغله 70) فرزاد حسین‌خانی، میلاد پورصف‌شکن(مهدی تیکدری 62) علیرضا قاسمی(میلاد محمدی 85) وحید اسماعیل‌بیگی، علی ابراهیمی، سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده
فولاد یزد: محمد رضا قویدل، علیرضا بیک‌زوایه، سید محمد علی حسینی، ایمان کیانی، وحید ارمی، حامد حیدری، نعمت‌الله بخشی‌زاده، جواد شفیعی(وحید جمالی 75) مجتبی اسماعیلی(حسین قهارپور 66) رضا نبی‌زاده، رضا طلبه(محمد حسین دهقانی 50) سرمربی: محمود امیری
داوران: حسین زمانی، علی پورمتقی، فرهاد فرهادپور
اخطار: زینال‌خیری، دلیر(مس)/قویدل(فولاد)

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :