پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌6952
مدیر HSE شرکت مس:

توجه به محیط زیست جزو سیاست‌های اصلی شرکت مس است

شرکت مس در فرایند اجرایی هشتمین همایش ملی و مهندسی محیط زیست مشارکت کرد تا به سهم خود در تکریم و نشر علم مهندسی محیط زیست ایفای نقش کند.

 توجه به محیط زیست جزو سیاست‌های اصلی شرکت مس است

به گزارش مس پرس، دکتر علیرضا بهمن‌آبادی مدیر HSE شرکت مس بابیان این مطلب و با اشاره به اینکه همایش ملی مهندسی محیط زیست از معدود همایش‌هایی است که در سطح عالی و به‌طور سالیانه برگزار می‌شود گفت: تعامل با قشر فرهیخته و دانشگاهی، بهره‌گیری از دانش جدید و یافته‌های علمی روز و به اشتراک گذاشتن تجربیات با متخصصان حوزه مهندسی محیط زیست برای ارتقای سطح شرایط زیست‌محیطی فرایندهای تولیدی و خدماتی از اهداف مهم و مدنظر شرکت مس در حوزه محیط است.
وی افزود: از این منظر حضور فعال در چنین گردهم‌آیی‌هایی علمی و اجرایی برای شرکت مس در واقع به‌منزله پیگیری سیاست‌های اصلی زیست محیطی در جایی است که تمامی ذینفعان حضور علمی و جدی دارند.
بهمن‌آبادی با تأکید بر اهمیت توجه به محیط زیست در صنعت گفت: با به‌کارگیری این دانش می‌توان از تخریب محیط‌های طبیعی و گسترش آلودگی‌های مختلف ناشی از اجرای طرح‌های زیر بنائی و صنعتی؛ به‌خصوص در نواحی شهری و روستایی؛ جلوگیری به عمل ‌آورد.
وی تصریح کرد: بنابراین تعامل سازنده با متخصصان مهندسی محیط زیست که مهم‌ترین وظیفه آنان نظارت بر اجرای پروژه‌های زیست محیطی، به کارگیری تکنولوژی‌های نوین و هم‌افزایی دانش و تجربیات مفید است؛ می‌تواند تأثیر حداکثری و مفید برای ارتقای سطح سلامت مناطق شهری و صنعتی به وجود بیاورد.
شایان‌ ذکر است، هشتمین همایش ملی و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست ازسوی انجمن مهندسی محیط زیست ایران و با همکاری دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران به‌منظور ارایه آخرین دستاوردهای زیست محیطی پژوهشگران و صنعتگران، برقراری تعامل سازنده فی‌مابین دست‎اندرکاران این بخش و ارتقاء کلان سطح محیط زیست کشور در تاریخ 15 تا 19 آبان ماه در سالن علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :