پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6962
توانمندی‌های صنعت مس ایران به سرمایه‌گذاران ایتالیایی معرفی می‌شود

نیسیکو در رم

نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در رم روز سه‌شنبه با حضور سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت ملی صنایع مس ایران و دیگر شرکت‌های مهم بخش معدن و صنایع معدنی کشورمان افتتاح شد.

نیسیکو در رم

به گزارش مس پرس، این نمایشگاه روز سه‌شنبه 22 نوامبر(2 آذر) در محل نمایشگاه بین‌المللی رم با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معادن و تجارت و کارلو کلاندا وزیر صنعت ایتالیا گشایش یافت و تا روز شنبه 26 نوامبر (6 آذر) ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا با هدف معرفی ظرفیت‌ها و تولیدات ایرانی، حمایت از بخش خصوصی و ایجاد فرصت‌های بازاریابی برای ایرانیان با حضور 110 شرکت در فضایی به مساحت هفت هزار مترمربع برگزار شده و قرار است در چارچوب آن مذاکرات دوجانبه‌ای با 200 شرکت ایتالیایی علاقه‌مند به کار با ایران انجام شود.
در این نمایشگاه که شرکت‌های بزرگ ایرانی و صادرکنندگان نمونه معدنی و صنایع معدنی کشور همچون فولاد خوزستان، فولاد مبارکه و هلدینگ توسعه معادن روی ایران ... حضور دارند، آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند. همچنین شرکت‌های ایتالیایی علاقه‌مند می‌توانند از طریق دیدارهای تجاری (B2B) با نمایندگان شرکت‌های مهم ایرانی در این نمایشگاه آشنا شوند.

برگزاری این رویداد در نمایشگاه شهر رم برای ایران فرصت منحصربه‌فردی خواهد بود تا از این طریق توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را به شرکت‌های ایتالیایی و فرهنگ کهن چند قومیتی و جذاب خود را به تمام مردم ایتالیا معرفی کند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :