پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌6986
مدیر مس منطقه کرمان:

مسائل سیاسی را در تصمیمات کارشناسی دخالت ندهیم/ حمایت‌های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی شرکت مس دیده شود

مس پرس: از قوای سه‌گانه و مسئولان ادارات که اهدافی دلسوزانه و خیرخواهانه دارند، انتظار داریم که محیط را آرام نگه‌دارند و انرژی‌شان را در جهت تقویت انرژی شرکت ملی صنایع مس ایران به کار گیرند تا فعالیت اقتصادی و اجتماعی مس ثمربخش باشد.

مسائل سیاسی را در تصمیمات کارشناسی دخالت ندهیم/ حمایت‌های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی شرکت مس دیده شود

به گزارش مس پرس، محمد حسنی مدیر مس منطقه کرمان، روز گذشته در جلسه تولید منطقه کرمان که در میدوک برگزار شد، با اشاره به مسائل حاشیه‌ای پیرامون شرکت مس و منطقه کرمان، اظهار داشت: شرکت ملی صنایع مس ایران چشم‌ و چراغ کشور و استان است و تولید این مجموعه بزرگ را به دست ما سپرده‌اند و ما نماینده تعداد زیادی از سهام‌داران و جامعه هستیم و برای تولید و بهره‌وری بهتر همراه با کم‌ترین آسیب، نیاز به یک محیط آرام، بی‌دغدغه و هماهنگ داریم.
وی افزود: از قوای سه‌گانه و مسئولان ادارات که آن‌ها نیز اهدافی دلسوزانه و خیرخواهانه دارند، انتظار داریم که محیط را آرام نگه‌دارند و انرژی‌شان را در جهت تقویت انرژی شرکت ملی صنایع مس ایران به‌کار گیرند تا فعالیت اقتصادی و اجتماعی مس ثمربخش باشد.


استقلال حوزه شهربابک و سرچشمه هزینه‌های زیادی را بر دوش مردم و سهام‌داران و منطقه تحمیل می‌کند و این به صلاح استان و شرکت مس نیست.

حسنی با اشاره به اهمیت توسعه در منطقه، گفت: توسعه مس در منطقه باید هدفمند و با نگاه کارشناسانه باشد که نسل‌های آینده نیز بتوانند از این نعمت الهی بهره‌مند شوند.
مدیر مس منطقه کرمان با اشاره به نقش رسانه‌ها در توسعه استان گفت: ما از رسانه‌ها حمایت می‌کنیم و انتظار داریم در کنار نگاه انتقادی خود، به حمایت‌هایی که شرکت مس در امور اجتماعی، فرهنگی و عمرانی در سطح منطقه و شهرستان‌های هم‌جوار انجام می‌دهد نیز اشاره کنند.
حسنی در این نشست با تأکید بر هزینه‌بر بودن تفکیک حوزه‌های سرچشمه و شهربابک در منطقه کرمان، گفت: اگر از نگاه منافع ملی و منطقه‌ای بنگریم و مسایل سیاسی را در تصمیمات کارشناسی دخالت ندهیم، استقلال این دو حوزه هزینه‌های زیادی را بر دوش مردم و سهام‌داران و منطقه تحمیل می‌کند و این به صلاح استان و شرکت مس نیست.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :