پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 تیر ماه 1397
Monday 25 June 2018
کد مطلب : ‌7003
مدیرعامل شرکت مس تاکید کرد:

توسعه پایدار، در گرو ایجاد اعتماد و همدلی

مس پرس: از عوامل موثر و مهم در توسعه پایدار هر شرکتی، تعمیق اصل اعتماد و اطمینان و ایجاد همدلی و همگرایی است و در صورتی که این دو اصل نهادینه شود شاهد ایده‌پردازی و خلاقیت در جهت پیشبرد کارها و حل بحران شرکت‌ها هستیم.

توسعه پایدار، در گرو ایجاد اعتماد و همدلی

به گزارش مس پرس، مهندس احمد مرادعلیزاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت که پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) برگزار شد، با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه مهم‌ترین اصل برای مدیریت، ایجاد اعتماد و اطمینان در همه ارکان و سطوح سازمان است، گفت: در حال حاضر، این موضوع در شرکت‌های کشور، به خصوص در شرکت‌های‌دولتی و نیمه‌دولتی ضعیف و کم‌رنگ است و برای تحقق اعتماد و اطمینان، مدیران باید عملکرد سازمان را شفاف کنند.
مدیرعامل شرکت مس با تاکید بر اینکه تا این اصل به وجود نیاید شاهد همدلی و همگرایی در سطح کارکنان و مدیران سازمان نخواهیم بود، اظهار داشت: تحقق این دو اصل، زمان‌بر است ولی برای رفع مشکلات و بحران‌های یک سازمان باید با حوصله و سعه صدر، اعتماد و همدلی و همگرایی را به وجود آورد؛ چراکه تنها در این شرایط است که شاهد بروز خلاقیت‌ها و ایده‌پردازی به منظور رفع مشکلات خواهیم بود.


برای رفع مشکلات و بحران‌های یک سازمان باید با حوصله و سعه صدر، اعتماد و همدلی و همگرایی را به وجود آورد؛ چراکه تنها در این شرایط است که شاهد بروز خلاقیت‌ها و ایده‌پردازی به منظور رفع مشکلات خواهیم بود

وی با بیان اینکه نباید امکانات کشور صرف امور روزمره شود، افزود: هرچقدر توان داریم باید برای رفع مشکلات و گسست‌های سازمان بگذاریم تا از حالت انفعالی خارج شویم و تحرک ایجاد شود.
مرادعلیزاده در ادامه، خطاب به مدیرعامل جدید و اعضای هیئت‌مدیره صندوق بازنشستگی گفت: برای حل مشکلات و مسائل صندوق و ایجاد اطمینان خاطر برای اعضای صندوق، از همه توان نیروهای داخلی و بیرونی شرکت استفاده کنید تا مسائل فعلی مدیریت شود و شرایط صندوق از قبل بهتر و سودده‌تر شود.

وی افزود: همچنین، اعضای هیئت‌مدیره جدید باید عوامل مانع رشد صندوق و عواملی را که باعث رشد سریع‌تر صندوق خواهند شد، شناسایی کنند.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به خدمات دکتر سلطانی مدیرعامل سابق صندوق، گفت: با تلاش‌های ایشان که در راستای اصلاح و کنترل هزینه‌ها و توقف و بازنگری شرکت‌های غیرسودده بود، صندوق و شرکت‌های تابعه آن از شرایط خوب و باثباتی برخوردارند و اعضای جدید هیئت‌مدیره نیز باید این اقدامات را با جدیت دنبال کنند تا با مدیریت بیشتر هزینه‌ها شاهد بازدهی بیشتر صندوق باشیم.
شایان ذکر است؛ هفته گذشته با تصمیم هیئت امنای صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، سیدحجت‌الله موسوی به‌عنوان مدیرعامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس منصوب شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :