پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 1 اردیبهشت ماه 1397
Saturday 21 Apri 2018
کد مطلب : ‌7041
مدیرعامل شرکت مس:

ستاد اقتصاد مقاومتی شهربابک با حمایت شرکت مس تشکیل شده است

مس پرس: ستاد اقتصاد مقاومتی شهربابک با هدف بهبود وضعیت اقتصادی و انجام مطالعات پایه در حوزه گردشگری، بازار فیروزه، اصلاح نژاد دام، ایجاد صندوق‌های اعتباری برای کارآفرینان، احیای صنایع‌دستی -به‌ویژه فرش شهربابک- با حمایت مس تشکیل شده است.

ستاد اقتصاد مقاومتی شهربابک با حمایت شرکت مس تشکیل شده است

به گزارش مس پرس، مهندس مرادعلیزاده مدیرعامل شرکت مس با بیان این مطلب در همایش روز شهربابک گفت: شرکت مس، معین منطقه شش در حوزه اقتصاد مقاومتی است و با همدلی و مشارکت مردم شهربابک و رفسنجان و انار، قصد بهبود شرایط را دارد.
وی افزود: امروز باید با الگوگیری از تجربه دفاع مقدس، از توانمندی‌های مردم برای تغییر وضعیت موجود استفاده شود.


طرح‌های توسعه‌ای مس با سرمایه‌گذاری 13هزار میلیارد تومان و با هدف تولید 400هزار تن مس محتوا، با یک چشم‌انداز 30ساله در حال اجراست

مرادعلیزاده با اشاره به این‌که 90درصد اقتصاد شهربابک وابسته به مس است، اظهار داشت: یکی از اهداف ما برای توسعه پایدار، گسترش عدالت آموزشی برای آموزش قبل از دبستان است که این مهم در دستور کار شرکت قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت مس با تأکید بر این‌که در حال حاضر طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس متعادل و متوازن شده است، گفت: طرح‌های توسعه‌ای مس با سرمایه‌گذاری 13هزار میلیارد تومان و با هدف تولید 400هزار تن مس محتوا، با یک چشم‌انداز 30ساله در حال اجراست.
وی افزود: در حال حاضر، جزو ده شرکت اول بورس هستیم و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، امسال از معادن مس 280 تن مس محتوا تولید خواهیم کرد.
مرادعلیزاده با بیان این‌که در پی ایجاد عدالت در وضع نیروی انسانی هستیم و این مهم جزو اهداف شرکت است، همچنین گفت: صنعت به همراه خود تبعات مثبت و منفی دارد، ولی ما به حل مشکلات بی‌توجه نیستیم و از سال 93 به بعد، پرسنل مس زحمات زیادی برای بهبود وضعیت آلایندگی خاتون‌آباد کشیده‌اند.
وی تصریح کرد: در سال 94 دولت را متقاعد کرده‌ایم با استمهال بدهی‌های مس، طرح احداث کارخانه اسید خاتون‌آباد را انجام دهیم.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :