پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 1 اردیبهشت ماه 1397
Saturday 21 Apri 2018
کد مطلب : ‌7075

بازیکن مس سونگون، گُل خود را به شهدای آتش‌نشان تقدیم کرد

مس پرس: در دیدار دیروز تیم مس سونگون و آذرخش بندرعباس در لیگ برتر فوتسال کشور، «تاینان داسیلوا» بازیکن برزیلی این تیم آذربایجانی، گُل خود را به شهدای آتش‌نشان حادثه ساختمان پلاسکوی تهران تقدیم کرد.

بازیکن مس سونگون، گُل خود را به شهدای آتش‌نشان تقدیم کرد

به گزارش مس‌پرس به نقل از روابط عمومی باشگاه مس سونگون، گُل دوم این تیم را در نیمه دوم مسابقه، داسیلوا به ثمر رساند و پس از آن به سوی بنر نصب‌شده در سالن رفت و با اشاره به تصویر آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو، گُل خود را به روح قهرمانان این حادثه تقدیم کرد. همچنین، با وجود این‌که هواداران تیم آذرخش بندرعباس با این گُل، نتیجه بازی را ازدست‌رفته می‌دیدند، بازیکن مس سونگون را به‌خاطر این اقدام تشویق کردند.
بر همین اساس، مدیرعامل باشگاه مس سونگون نیز پس از مسابقه، در واکنش به حرکت تاینان داسیلوا گفت: وقتی بازیکن برزیلی تیم ما در یکی از حساس‌ترین دقایق بازی، گل برتری را به ثمر رساند و به سوی بنر تسلیت شهادت آتش‌نشانان حادثه تلخ ساختمان پلاسکو رفت و با اشاره دست، گل خود را تقدیم روح آنان کرد، دیگر نتیجه بازی برایم اهمیت نداشت و شوق تمام وجودم را فراگرفت؛ چراکه حرکت او نمایانگر اخلاق و فرهنگ در ورزش بود که خواسته ماست.
محمدرضا کافی ادامه داد: همان‌گونه که نام و یاد شهدای گران‌قدر آتش‌نشان در تاریخ پُرافتخار ایران اسلامی خواهد درخشید، تاینان داسیلوا نیز با این حرکت خودجوش، نام خود را در تاریخ باشگاه مس سونگون ورزقان ماندگار کرد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :