پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌7105
مدیرعامل باشگاه مس سونگون:

لیگ برای مس تمام نشده است/ مس، نمونه یک باشگاه حرفه‌ای است

مس پرس: مدیرعامل باشگاه مس سونگون آخرین وضعیت تیم فوتسال این باشگاه را تشریح کرد و گفت که لیگ برای این تیم تمام نشده است.

لیگ برای مس تمام نشده است/ مس، نمونه یک باشگاه حرفه‌ای است

به گزارش مس پرس، محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون با اشاره به بازی‌های حساس تیم مس در ادامه لیگ برتر، گفت: هنوز پنج بازی تا پایان فصل مانده و 15 امتیاز در این هفته‌ها رد و بدل می‌شود، پس لیگ برای ما تمام نشده است و تا آخرین ثانیه با همه قوا و قدرت رقابت خواهیم کرد.
کافی با بیان این‌که تیم فوتسال باشگاه سونگون هنوز هم شانس قهرمانی دارد و ناامید نیستیم، تأکید کرد: حتی اگر این تیم قهرمان هم نشود چیزی از شایستگی‌های کادر فنی و بازیکنان کم نمی‌شود؛ چراکه با در نظر گرفتن تحولات و تغییرات مدیریتی که در ابتدای فصل رخ داد و منجر شد چندین امتیاز را از دست بدهیم، در شرایط کنونی از موقعیت خوبی برخورداریم.
وی تصریح کرد: افزون بر این، در مقایسه میزان هزینه‌های این تیم نسبت به سایر تیم‌های لیگ، از عملکرد تیم‌مان راضی هستیم؛ هرچند معتقدم در برخی دیدارها مثل بازی با طرح و توسعه الوند، یاسین پیشرو قم و... امتیازاتی از دست دادیم که نباید این اتفاق رخ می‌داد.
مدیرعامل باشگاه مس سونگون با اشاره به بازی حساس تیمش با گیتی‌پسند گفت: برای ما همه بازی‌ها مثل هم هستند و هر بازی سه امتیاز دارد؛ اما با توجه به حساسیت این بازی در بالای جدول بدون تردید تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی زیبا به‌کار می‌بندیم و امیدواریم با یک نمایش جوانمردانه به سه امتیاز بازی برسیم.
کافی با اشاره به این‌که شرکت مس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی و معدنی کشور است که طی سال‌های گذشته با یک برنامه و هدف مشخص، از ورزش و فرهنگ حمایت کرده، درباره مباحث مالی باشگاه گفت: تمام پرداخت‌های باشگاه براساس قوانین و مقررات شرکت ملی صنایع مس ایران و در قالب اصول مشخص انجام می‌شود و طی چند ماه گذشته تلاش کردیم هزینه‌های خود را با توجه به این‌که بدهی‌های معوقه داشتیم، با مساعدت مدیران ارشد و همکاران‌مان در مجموعه مس مدیریت کنیم.
وی با تأکید بر این‌که تاکنون سعی کرده‌ایم تا به‌موقع حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنیم و فکر می‌کنم از این حیث نمونه یک باشگاه حرفه‌ای هستیم، اظهار داشت: همان‌طوری که بارها به کادر فنی و بازیکنان اعلام کردیم، هیچ‌وقت نخواستیم با حربه نحوه پرداخت و مسائل مالی با بازیکنان رفتار کنیم؛ موضوعی که ظاهراً مرسوم است؛ و تمام تلاش‌مان این بوده که روش جدیدی را در پیش بگیریم و با اخلاق‌مداری و اصول حرفه‌ای، حرکتی روبه‌جلو و چشمگیر در تمامی زمینه‌ها در این باشگاه داشته باشیم.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :