پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1397
Thursday 24 May 2018
کد مطلب : ‌7257
مدیر مس منطقه آذربایجان مطرح کرد:

فعالیت 3500 نفر در مس منطقه آذربایجان/ برندسازی یکی از راهکارهای رونق تولید داخلی

مس پرس/ مدیر مس منطقه آذربایجان گفت: ذخایر معدنی در مس سونگون به توسعه کارهای اکتشافی بستگی دارد؛ خوش‌بختانه در این مجتمع شاهد اکتشافات زیادی هستیم و امیدواریم با یافتن ذخایر معدنی و کار بر روی ذخایر یافت‌نشده، ذخایر مس سونگون افزایش چشمگیری یابد.

فعالیت 3500 نفر در مس منطقه آذربایجان/ برندسازی یکی از راهکارهای رونق تولید داخلی

به گزارش مس پرس به نقل از ایسنا، محمد حاجی‌آقا‌زاده با اشاره به این‌که امروز دغدغه بیکاری کارگران واحدهای تولیدی بسیار جدی است، گفت: بسیاری از کارگران با چالش از دست دادن شغل خود دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ این موضوع برای تولید و اشتغال یک استان جای نگرانی دارد و از مسئولان دولتی انتظار می‌رود بررسی و حل مشکلات واحد‌های تولیدی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی با بیان این‌که از 300هزار تن کنسانتره مس سونگون، 100هزارتن آن به شمش مس تبدیل می‌شود، گفت: هم‌اکنون در مرحله بازگشایی پاکت‌های پیمانکاران هستیم تا به‌زودی پیمانکاری را برای فعالیت در این زمینه پیدا کرده و قرارداد منعقد کنیم.
حاجی‌آقازاده گفت: برندسازی یکی از راهکارها در ایجاد بستری برای رونق تولید داخلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است، به‌شرط این‌که در این زمینه تبلیغات و اقدامات چشمگیری انجام شود؛ حمایت از برندهای ایرانی در مقابل کالاهای وارداتی در حمایت از تولید بسیار تأثیرگذار است.
مدیر مس منطقه آذربایجان تصریح کرد: با توجه به این‌که استاندار آذربایجان شرقی به‌طورجدی پیگیر مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی است، خوش‌بختانه صنایع جایگاه خوبی را به‌دست آورده‌اند و برای این‌که شاهد احیای تمامی واحدهای صنعتی باشیم، باید تمامی دست‌اندرکاران، دست در دست هم گام‌های مؤثری در این زمینه بردارند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :