پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 29 مرداد ماه 1398
Tuesday 20 August 2019
کد مطلب : ‌7314

شماره دوم دوره تازه مجله «عصر مس» را دانلود کنید

مس پرس: مجله «عصر مس» که عنوانِ «رسانه مکتوبِ صنعت مس ایران» را بر خود دارد، نشریه داخلی شرکت ملی صنایع مس ایران است. شماره دوم دوره تازه این نشریه (شماره 71 پی‌درپی)، اواخر بهار سال جاری در شش فصل منتشر شد.

شماره دوم دوره تازه مجله «عصر مس» را دانلود کنید

در طرح روی جلد این شماره، به یکی از دستاوردهای مهم شرکت ملی صنایع مس ایران، یعنی کاهش قیمت تمام‌شدۀ محصولات این شرکت اشاره شده و این تیتر دیده می‌شود: «روایتِ یک نهضت». این تیتر، عنوان پروندۀ اصلی این مجله، و شامل چندین گفتار و نوشتار از کارشناسان و صاحب‌نظران است که در فصل دوم مجله منتشر شده‌اند.
همچنین، در بخشی دیگر از فصل دوم این نشریه، موضوع «شرکت مس و تاب‌آوری» در گفت‌وگو با قائم‌مقام رئیس ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت مس، بررسی شده است.
در کنار پرونده‌ای که در فصل دوم نشریه دیده می‌شود، این شمارۀ «عصر مس» در فصل سوم، پرونده‌ای ویژه با عنوانِ «کار، نام دیگر من است» دارد که در ستایش «کار و کارگر» است. این پرونده، شامل روایت‌هایی از چند داستان‌نویس و عکس‌هایی از یک هنرمند عکاس است که یک‌روز را با کارگران بخش‌هایی از شرکت مس در سرچشمه و میدوک گذرانده‌اند.
موضوع مستندسازی دانش خبرگان مس و گفت‌وگویی دربارۀ پروژۀ مدیریت عملکرد منابع انسانی شرکت مس، از مطالب فصل سوم، و گفت‌وگو دربارۀ دو پروژۀ علمی در مس منطقۀ کرمان و مس منطقۀ آذربایجان، از مطالب فصل چهارم این نشریه است. «این خانه، شیشه‌ای است» و «و دیگر این‌که...» نیز، عنوان فصل‌های دیگر این شمارۀ مجلۀ «عصر مس» هستند.
 

با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید فایل پی‌دی‌اف این نشریه را دریافت کنید:

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :