پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
Wednesday 26 September 2018
کد مطلب : ‌7342
دو قهرمان دوومیدانی با مدیرعامل شرکت مس دیدار کردند

دونده‌های مس در رقابت‌های قهرمانی پیش‌کسوتان آسیا

مس پرس: دو دونده ملی‌پوش کشورمان و از اعضای خانواده بزرگ ورزش مس، پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا، با مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

دونده‌های مس در رقابت‌های قهرمانی پیش‌کسوتان آسیا

به گزارش مس پرس، «پیمان نصیری» از چهره‌های سرشناس ورزش کشورمان با سابقه قهرمانی جهان و دارنده مدال طلای دوومیدانی پارالمپیک، و همچنین «علی پورفتاحی» از قهرمانان پرتاب وزنه کشور و رئیس تربیت بدنی مس منطقه کرمان که قرار است در هفته جاری در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی پیش‌کسوتان آسیا در کشور چین شرکت کنند، پیش از اعزام به این مسابقات با «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت مس دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این نشست که با حضور «مرتضی دلاوری پاریزی» دبیر کمیته راهبری فرهنگ و ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران همراه بود، مهندس مرادعلیزاده ضمن آرزوی موفقیت برای دو ورزشکار خانواده مس در رقابت‌های پیشِ‌رو، افتخارآفرینی‌های بین‌المللی آن‌ها را مایه مباهات مجموعه مس دانست.
این دو ورزشکار مسی نیز دیدار خود را با مقامات ارشد شرکت مس بسیار روحیه‌بخش خواندند و از حمایت‌های مدیریت شرکت مس از ورزش و ورزشکاران تشکر کردند.
گفتنی است؛ در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی پیش‌کسوتان آسیا، «پیمان نصیری» در دو سرعت در مواد 400 متر و 1500 متر به مصاف رقیبان خود می‌رود و «علی پورفتاحی» در رشته پرتاب وزنه مسابقه خواهد داد. این رقابت‌ها از اول تا هشتم مهرماه در پکن پایتخت چین برگزار خواهد شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :