پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
Wednesday 26 September 2018
کد مطلب : ‌7357
از قهرمانی نیم‌فصل فوتسال سونگون تا پیروزی‌های فوتبال مس کرمان و رفسنجان

توپ مس در شمال و جنوب به گُل نشست

مس پرس: دیروز (سه‌شنبه) یکی از روزهای خوب خانواده بزرگ ورزش مس بود و تیم‌های فوتبال و فوتسال باشگاه‌های مس موجب شادی هواداران خود در شمال و جنوب کشور شدند.

توپ مس در شمال و جنوب به گُل نشست

به گزارش مس پرس، تیم فوتسال مس سونگون در هفته آخر دور رفت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در ساری میهمان تیم شهروند بود که در یک بازی جذاب و پربرخورد با نتیجه 4بر4 برابر میزبان خود مساوی کرد.
با این نتیجه، تیم فوتسال مس سونگون از 13 بازی دور رفت خود صاحب 10 پیروزی، دو تساوی و یک باخت شد تا با 32 امتیاز عنوان قهرمانی دور رفت رقابت‌ها را کسب کند و در رقابت نزدیک با تیم‌های تاسیسات دریایی و گیتی‌پسند، مسابقات جذابی را در دور برگشت بازی‌های لیگ برتر برای قهرمانی این فصل داشته باشد.
دو تیم فوتبال مس کرمان و مس رفسنجان نیز در رقابت‌های لیگ دسته‌اول فوتبال کشور و در هفته هشتم رقابت‌ها، برابر رقیبان خود پیروز شدند.
تیم فوتبال مس کرمان در یک بازی جذاب و نفس‌گیر با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه باهنر کرمان، از سد تیم اکسین البرز عبور کرد تا با کسب این سه امتیاز 15امتیازی شود و با اختلاف تنها دو امتیاز نسبت به صدر جدول در رده پنجم مسابقات قرار بگیرد.
تیم فوتبال مس کرمان با کادر بومی و بازیکنان جوان خود، با بهترین شروع خود در رقابت‌های 5سال اخیرش، امیدهای زیادی نسبت به موفقیتش در نزد هواداران ایجاد کرده است.
تیم فوتبال مس رفسنجان نیز در ورزشگاه اختصاصی شهدای مس در شهر رفسنجان موفق شد با یک گل تیم راه‌آهن تهران را شکست دهد تا با کسب این سه امتیاز 10امتیازی شود و به رده دهم جدول صعود کند.
مس رفسنجان یک بازی معوقه برابر ملوان انزلی دارد و اگر بازی عقب‌افتاده خود را با پیروزی به پایان برساند، می‌تواند تا رده هفتم جدول صعود داشته باشد.
اتفاقات خوب خانواده ورزش مس در روز سه‌شنبه فقط به این محدود نشد و نادر رضاییان‌پور کوه‌نورد باشگاه مس سرچشمه در این روز موفق به فتح قله مراپیک در کشور نپال شد. این قله 6376 متر ارتفاع دارد و از قله‌های مرتفع رشته‌کوه هیمالیا محسوب می‌شود که کوه‌نورد باشگاه مس سرچشمه موفق شد پرچم پرافتخار کشورمان و شرکت مس را بر روی آن به اهتزاز درآورد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :