پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 22 آذر ماه 1397
Thursday 13 December 2018
کد مطلب : ‌7359

مس سونگون و آغاز میزبانی مقدماتی جام ملت‌های فوتسال آسیا

مس پرس: رقابت‌های فوتسال مقدماتی جام ملت‌های آسیا در منطقه جنوب و غرب آسیا، از فردا به میزبانی باشگاه مس سونگون در تبریز آغاز خواهد شد.

مس سونگون و آغاز میزبانی مقدماتی جام ملت‌های فوتسال آسیا

به گزارش مس پرس، در این رقابت‌ها هفت تیم ازبکستان، نپال، قرقیزستان، ترکمنستان، افغانستان، تاجیکستان و تیم ملی فوتسال کشورمان به مصاف یکدیگر می‌روند تا در نهایت، تیم برتر این رقابت‌ها جواز صعود به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا را کسب کند.

در این مسابقات که در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار خواهد شد، باشگاه مس سونگون به‌عنوان یکی از میزبانان این رقابت‌ها، تلاش‌های بسیار چشمگیری برای میزبانی هرچه بهتر کشورمان از این مسابقات بین‌المللی انجام داده است.

از مهم‌ترین فعالیت‌های انجام‌شده برای میزبانی هرچه بهتر این رقابت‌ها می‌توان به اسکوربورد ورزشگاه اشاره کرد که تعمیر اساسی شده و یک صفحه بزرگ نمایش هم برای جذابیت و جلوه خاص دادن بیشتر به مسابقات در سالن نصب شده است.

همچنین، در روزهای گذشته کف‌پوش سالن پورشریفی به تبریز رسید و در حال نصب شدن است و خط‌کشی‌های سالن و همچنین فضاسازی‌های اطراف آن براساس بهترین استاندردهای بین‌المللی در حال انجام است.

در جلسه‌ای نیز که با حضور تمامی اعضای برگزارکننده این رقابت‌ها ازجمله مقامات باشگاه مس سونگون برگزار شد، همه موارد امنیتی و استادیوم و خوابگاه‌ها و موارد لازم برگزاری مسابقات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نهایت، روز شنبه جلسه‌ای با حضور اعضا و مدیران تیم‌ها و مقامات ای‌اف‌سی برگزار و مقررات این مسابقات توسط ناظر مسابقات به تیم‌ها اعلام می‌شود. بعد از این جلسه، مصاحبه مطبوعاتی با حضور مسئولان تیم‌ها و کاپیتان‌های آن‌ها با حضور اصحاب رسانه برگزار خواهد شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :