پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 22 آذر ماه 1397
Thursday 13 December 2018
کد مطلب : ‌7383

دختران کماندار مس، قهرمان لیگ برتر کشور شدند

مس پرس: دختران تیم تیراندازی با کمان مس، با درخشش فوق‌العاده خود در هفته آخر رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور، عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را در بخش کامپوند از آن خود کردند.

دختران کماندار مس، قهرمان لیگ برتر کشور شدند

به گزارش مس پرس، تیم تیراندازی با کمان دختران مس کرمان در بخش کامپوند با ترکیب سمیه عباس‌پور، پریسا براتچی، فرشته قربانی، سوگند حداد، مژده اسدی و با هدایت یاسر سالاری به مصاف رقیبان خود رفت.

در هفته آخر این رقابت‌ها که به‌دلیل نزدیکی امتیازات تیم‌ها به یکدیگر از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار بود، دختران تیرانداز مس به مصاف تیم‌های بیمه ما و هیات اصفهان رفتند.

بانوان مس در ابتدا موفق شدند با نتیجه پنج بر صفر از سد رقیب اصفهانی خود عبور کنند و در بازی بعد نیز تیم بیمه ما را با نتیجه چهار بر یک شکست دادند تا با توجه به نتایج هفته‌های قبل این رقابت‌ها، در میان هفت تیم شرکت‌کننده در این بازی‌ها به‌عنوان قهرمانی لیگ برتر این فصل در بخش کامپوند دست پیدا کنند.

در جدول رده‌بندی کامپوند بانوان، مس کرمان با 22 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم‌های پتروکیمیاگرراد با 20 امتیاز دوم و ذوب آهن با 19 امتیاز سوم شدند.

این دومین فصلی است که تیم تیراندازی با کمان دختران مس در لیگ برتر کشور شرکت می‌کند و در فصل قبل این رقابت‌ها نیز دختران مس در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفته بودند.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :