پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 26 دی ماه 1397
Wednesday 16 Januray 2019
کد مطلب : ‌7385

درخشش دختران و پسران فوتسالیست مس در لیگ برتر

مس پرس: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتسال کشور در دو بخش مردان و زنان، محل درخشش فوتسالیست‌های شایسته تیم‌های مس در باشگاه‌های سونگون و رفسنجان بود.

درخشش دختران و پسران فوتسالیست مس در لیگ برتر

در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان کشور، تیم فوتسال مس سونگون که از مدعیان قهرمانی این فصل محسوب می‌شود، در رقابتی فینال‌گونه به مصاف یکی دیگر از تیم‌های مدعی این فصل یعنی تاسیسات دریایی رفت.

این بازی، نقش بسیار مهمی در تعیین تیم صدر جدول لیگ برتر فوتسال کشور داشت و به نوعی حساس‌ترین مسابقه این فصل دو تیم نیز محسوب می‌شد که به میزبانی تاسیسات دریایی برگزار شد و در پایان مس سونگون به پیروزی تحستین‌برانگیز پنج بر دو دست یافت و به صدرنشینی شاگردان وحید شمسایی پایان داد.

گل‌های تیم مس سونگون را در این بازی سعید تقی‌زاده- حمید احمدی (2)، علیرضا عسگری-وحیدشمسایی (گل به‌خودی) به ثمر رساندند. 

مس سونگون با کسب این پیروزی ارزشمند با 35 امتیاز به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد و تاسیسات دریایی با باقی ماندن در امتیاز 33 به رتبه دوم سقوط کرد.

با این پیروزی تیم مس سونگون گام بلندی را برای کسب عنوان قهرمانی این فصل از رقابت‌های فوتسال کشور برداشت.

اما درخشش فوتسالیست‌های مسی تا بانوان نیز ادامه یافت و تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان نیز در لیگ برتر بانوان کشور نیز به یک پیروزی مقتدرانه دست یافت.

تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان که اولین فصل حضور خود در رقابت‌های لیگ برتر را تجربه می‌کند، در هفته سوم این رقابت‌ها، به سومین پیروزی مقتدرانه خود دست یافت تا به‌عنوان یکی از مدعیان این رقابت‌ها مطرح شود.

بانوان فوتسالیست مس رفسنجان در این بازی میزبان تیم استقلال ساری بودند که با نتیجه قاطع 5 بر 2 حریف خود را شکست دادند تا با 9 امتیاز به‌همراه تیم پالایش نفت آبادان در صدر جدول این رقابت‌ها قرار بگیرند.

زهرا پیله‌ور در این بازی چهار گل برای تیم مس رفسنجان به ثمر رساند و شیرین عابدینی گل دیگر تیم خود را زد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :