پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 30 شهریور ماه 1398
Saturday 21 September 2019
کد مطلب : ‌7415
شرکت مس و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی؛

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب برگزار می‌شود

مس پرس: مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان از برگزاری هم‌زمان نمایشگاه کتاب در شهرهای رفسنجان، شهربابک و سرچشمه در هفته دوم آذرماه، با هدف حمایت از فرهنگ کتاب‌خوانی خبر داد.

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب برگزار می‌شود

به گزارش مس پرس، «سیدعلی میرافضلی» با بیان این خبر گفت: این نمایشگاه با حضور ناشران مطرح کشور با بیش از 5000 جلد کتاب، از هشتم آذرماه به مدت 10 روز برگزار می‌شود.
وی افزود: نمایشگاه کتاب رفسنجان در محل حسینیه ثارالله این شهرستان، نمایشگاه شهربابک در سالن تختی این شهرستان و در نمایشگاه سرچشمه در حسینیه حضرت ابوالفضل (علیه‌السلام) برپا می‌شود.
میرافضلی با بیان‌ این‌که برای کمک بیشتر به ترویج فرهنگ مطالعه، عموم مردم می‌توانند از 20درصد تخفیف برای خرید کتاب بهره‌مند شوند، گفت: علاوه بر این، کارکنان مجموعه مس هم با ارائه بن کتاب می‌توانند از تخفیف‌های ارائه‌شده در نمایشگاه بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به این‌که این نمایشگاه به همت مس منطقه کرمان و با همکاری ادارات ارشاد اسلامی رفسنجان و شهربابک برگزار می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و دسترسی آسان مردم به تازه‌ترین کتاب‌های منتشر‌شده طی سه‌سال اخیر است.
مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان حضور مؤلفان و نویسندگان و برگزاری شب شعر را از برنامه‌های جنبی نمایشگاه برشمرد.
گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه بزرگ کتاب با هدف گسترش فرهنگ مطالعه بین کارکنان و خانواده‌های کارکنان مس، در سال 1386 در شهر سرچشمه  برگزار شد و در سال‌های بعد و در راستای گسترش این فرهنگ در بین عموم مردم، برگزاری هم‌زمان این نمایشگاه در شهرستان‌های شهربابک و رفسنجان نیز در دستور کار قرار گرفت.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :