پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 28 اسفند ماه 1397
Tuesday 19 March 2019
کد مطلب : ‌7462

موفقیت بانوان مس در مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو

مس پرس: مسابقات تنیس روی میز سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) که در خوزستان برگزار شد، محل درخشش بانوان شاغل در شرکت ملی صنایع مس ایران بود.

موفقیت بانوان مس در مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو

به گزارش مس پرس، تیم‌های تنیس روی میز بانوان شرکت ملی صنایع مس ایران که در قالب دو تیم مس (الف) و (ب) در این دوره از مسابقات شرکت کردند، توانستند مقام‌های دوم و سوم تیمی را از آن خود کنند.

در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها که با حضور 6 تیم برگزار شد، تیم مس (ب) به مصاف فولاد اصفهان رفت و نتیجه را به نفع خود به پایان رساند و به فینال رفت، اما تیم مس (الف) در این مرحله در مقابل ذوب آهن شکست را پذیرفت تا به بازی رده‌بندی برود.

در دیدار رده‌بندی، تیم مس (الف) در مقابل فولاد اصفهان موفق به برتری شد و مقام سوم این دوره مسابقات را از آن خود کرد و در بازی فینال، تیم مس (ب) با شکست برابر ذوب‌آهن به‌عنوان نایب‌قهرمانی این مسابقات دست یافت.

تیم بانوان مس (الف) در این رقابت‌ها متشکل از خانم‌ها: مهناز ستارزاده، شیرین کلانتری، فاطمه خالقی و یگانه معظمی بود و تیم مس (ب) نیز با حضور خانم‌ها: معصومه ترابی، زهرا کمالی، لونا ابراهیمی و مرضیه اسماعیلی، به مصاف رقیبان خود رفت.

همچنین، مهناز ستارزاده در بخش انفرای این رقابت‌ها از تیم مس (الف) موفق به کسب عنوان سومی این رقابت‌ها شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :