پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
یکشنبه 26 خرداد ماه 1398
Sunday 16 June 2019
کد مطلب : ‌7505

«محمدرضا کافی» مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان شد

مس پرس: رئیس هیأت‌مدیره باشگاه مس کرمان با اعلام پذیرش استعفای «سیدامجد مسعودزاده» مدیرعامل باشگاه مس کرمان، از انتصاب «محمدرضا کافی» به مدیرعاملی این باشگاه خبر داد.

«محمدرضا کافی» مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان شد

به گزارش مس پرس، محمود اخلاقی در این‌باره گفت: «هیات‌مدیره باشگاه مس کرمان با بررسی شرایط کلی این باشگاه، در نهایت پس از پذیرش استعفای سیدامجد مسعودزاده از مدیرعاملی باشگاه مس کرمان، محمدرضا کافی را به‌عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه منصوب کرد.»

مسعودزاده چندی پیش، پس از نتایج تیم فوتبال مس از سمت خود استعفا داده بود که در نهایت این استعفا با پذیرش اعضای هیأت‌مدیره باشگاه مس روبه‌رو شد.

«محمدرضا کافی» مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان، متولد 22 اسفندماه 1355 در تهران است که در سال‌های اخیر در بخش مدیریت ورزشی شرکت مس حضور داشته است. وی که سابقه حضور در بخش‌های مختلف اداری شرکت مس را دارد، از دوسال قبل مدیرعاملی باشگاه مس سونگون را بر عهده داشته است. کافی فصل پیش به‌همراه تیم فوتسال مس سونگون، عنوان سومی رقابت‌های لیگ برتر کشور را کسب کرد و در فصل جاری موفق شد این تیم را در رقابت‌های سخت لیگ برتر فوتسال کشور به عنوان قهرمانی برساند و تیم فوتسال مس سونگون با صعود به لیگ قهرمانان آسیا، نماینده کشورمان در آسیا شود. باشگاه مس سونگون در سال‌های اخیر یکی از باشگاه‌های موفق ورزش مس محسوب می‌شد که با انتصاب محمدرضا کافی در سمت مدیرعاملی باشگاه مس کرمان، این امید می‌رود که موفقیت‌های این مدیر جوان و باانگیزه در باشگاه مس سونگون، در باشگاه مس کرمان نیز تداوم یابد.

همچنین، استعفای «احمد نخعی» از سمت سرمربی‌گری تیم مس کرمان، پس از معرفی رسمی مدیرعامل باشگاه مس، توسط وی بررسی و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :