پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 28 اسفند ماه 1397
Tuesday 19 March 2019
کد مطلب : ‌7534
مدیر HSE ایمیدرو مطرح کرد

جایزه بنیاد جهانی انرژی، مهر تاییدی بر اقدامات زیست‌محیطی شرکت مس

مس پرس: «امیر ولدخانی» مدیر HSE ایمیدرو گفت: شرکت مس در سال‌های اخیر فعالیت‌های بسیارخوبی در زمینه رفع ایرادات محیط‌زیستی، بهداشت و ایمنی کرده است.

جایزه بنیاد جهانی انرژی، مهر تاییدی بر اقدامات زیست‌محیطی شرکت مس

به گزارش مس پرس،  ولدخانی با حضور در غرفه شرکت مس در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست گفت: اخیراً شرکت مس در مراسم بنیاد جهانی انرژی، جایزه ارزشمندی گرفت که می‌تواند شاهدی بر این مدعا باشد که شرکت مس در زمینه محیط‌زیست اقدامات خوبی انجام داده است.

وی افزود: شرکت مس در بحث آلاینده‌هایی چون گردوغبار و گازهای خروجی در شهربابک و سرچشمه هم، هزینه‌ها و اقدامات کنترلی چشمگیری انجام داده‌ است و اکنون می‌توانیم مطمئن باشیم  که در زمینه گردوغبار آلودگی بالاتر از حد مجاز و استانداردی نداریم.
مدیر HSE ایمیدرو ادامه داد: شرکت مس در سال‌های اخیر در حوزه کنترل گازهای خروجی اقداماتی را شروع کرده است تا به نقطه مطلوب و استاندارد برسد و امیدواریم با انجام این طرح‌ها و برنامه‌‌ها به‌زودی مردم منطقه نتیجه‌اش را ببینند و شرکت مس را به‌عنوان یک صنعت غیرآلاینده و سبز در منطقه کرمان ببینیم.
ولدخانی درباره مهم‌ترین چالش شرکت مس در حوزه محیط‌زیست گفت: هم‌اکنون مهم‌ترین چالش شرکت مس، کنترل گازهای خروجی و درخواستی است که مردم منطقه در این زمینه دارند است که این شرکت هم در این زمینه با تغییر تکنولوژی و اقدامات کنترلی زیاد سعی کرده است این نگرانی‌ها و دغدغه‌ها را برطرف کند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :