پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
یکشنبه 1 اردیبهشت ماه 1398
Sunday 21 Apri 2019
کد مطلب : ‌7552

صعود شیرین فوتبالیست‌های جوان مس در کرمان و شهربابک

مس پرس: تیم‌های فوتبال امید مس شهربابک و تیم فوتبال زیر 15ساله‌های مس کرمان در مسابقات خود به موفقیت‌های بزرگی دست یافتند.

صعود شیرین فوتبالیست‌های جوان مس در کرمان و شهربابک

به گزارش مس پرس، تیم فوتبال امیدهای مس شهربابک در رقابت‌های لیگ امیدهای مناطق کشور برای صعود به دور بعد مسابقات، میزبان تیم‌های قشقایی شیراز، فولاد یزد، فولاد یاسوج، نقش‌جهان اصفهان و تفنگداران بندرعباس بود.

در این مسابقات، تیم امیدهای مس شهربابک که دور جدیدی از فعالیت‌های خود را به شکلی حرفه‌ای آغاز کرده‌اند، موفق شد در رقابت‌های سخت خود با کسب دو برد و سه تساوی، صعود خود را به دور بعد رقابت‌های لیگ فوتبال مناطق کشور تثبیت کند و در روزهای شروع فعالیت خود موفقیت بزرگی را نصیب فوتبال شهربابک کند.

همچنین، تیم فوتبال زیر 15ساله‌های مس که با کسب عنوان قهرمانی بازی‌های استانی به مسابقات کشوری رفته بود، در رقابت‌های کشوری که حکم انتخابی لیگ برتر را نیز داشت، پس از شکست برابر ذوب‌آهن، برابر تیم‌های کشاورز دهدشت، حافظ شیراز و خلیج فارس شیراز به برتری دست یافت تا با صعود از این گروه، جواز حضور در بازی‌های لیگ برتر فصل آینده را نیز کسب کند.

تیم زیر 15ساله‌های مس با هدایت «محمد کهندل» با صعود از این مرحله، بعد از تعطیلات نوروز در جمع 14 تیم صعود‌کننده، دور دوم رقابت‌های قهرمانی کشور را دنبال خواهد کرد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :