پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 2 شهریور ماه 1398
Saturday 24 August 2019
کد مطلب : ‌7563
پیام مدیرعامل شرکت مس در راستای شعار سال 1397

آمادگی کامل شرکت مس برای «حمایت از کالای ایرانی»

پیام روشنگر رهبر معظم انقلاب در اعلام سال 1397 به نام سال «حمایت از کالاى ایرانى» نقشۀ راهی است برای همه سال های پیش رو.

آمادگی کامل شرکت مس برای «حمایت از کالای ایرانی»

به نام خدا

«شرکت ملی صنایع مس ایران» نیز در این مسیر امیدبخش و رونق‌افزا، آمادگی کامل خود را برای حضوری مؤثر در عرصۀ «حمایت از کالای ایرانی» و توسعه، پیشرفت و اعتلای تولید ملی، در چهارچوب سیاست‌هاى اقتصاد مقاومتى اعلام می‌کند.
در همین زمینه، ضمن توجه ویژه به «درون‌زایی در اقتصاد» و اهتمام به «مقاوم‌سازی تولید»، یکی دیگر از رویکردهای مهم صنعت مس، بسط و گسترش «بومی‌سازی» است که هم‌اکنون، عزمی جدی در شرکت مس شکل گرفته تا از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بومی و داخلی، در همۀ عرصه‌های گستردۀ این صنعت راهبردی کشور استفاده شود.
همچنین، تأکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت و اهمیتِ جوان‌گرایی، پیشِ چشم ماست و در این مسیر، از ظرفیت‌های جوانانِ دانش‌آموخته و توانمند ایران بزرگ، بهره خواهیم برد.
اکنون، ضمن اعلام همدلی و همراهی با همۀ دلسوزان نظام، خاصه وزیر محترم صنعت،‌ معدن و تجارت که در نگهبانى از تولید صنعتى و معدنى و گسترش آن با به‌کارگیرى سیاست‌هاى مناسب تولیدى و تجارى، پیام امیدآفرین رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته‌اند، برای عملی‌کردن شعار سال که نقشۀ راه ماست، با عنایت خداوند متعال، و با پشتیبانی دولت محترم و همکاری صنعتگران و کارآفرینان ایران عزیز، این حرکتِ روبه‌رشد را به «نهضتِ بومی‌سازی» تبدیل خواهیم کرد تا به سهم خود،‌ گامی در مسیر پیشرفت و آبادانیِ بیشتر ایران عزیز برداریم.

محمدرضا بنی‌اسدی راد
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :