پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 29 اسفند ماه 1397
Wednesday 20 March 2019
کد مطلب : ‌7566
با حضور مدیرعامل شرکت مس در مجتمع مس سرچشمه و شهربابک انجام شد

بررسی برنامه‌های تولیدی و توسعه‌ای دو مجتمع با هدف افزایش تولید

مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی راد» مدیرعامل شرکت مس به‌همراه مهندس «علی محمدی» عضو هیأت‌مدیره شرکت مس و دکتر «محمدرضا عالی» معاون توسعه و اکتشافات در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (14 و 15فروردین‌ماه) از طرح‌های توسعه‌ای مجتمع مس سرچشمه و شهربابک بازدید کردند.

بررسی برنامه‌های تولیدی و توسعه‌ای دو مجتمع با هدف افزایش تولید

به گزارش مس پرس، «محمدرضا بنی‌اسدی راد» مدیرعامل شرکت مس ضمن دیدار با مدیران مجتمع مس سرچشمه و شهربابک با حضور در معادن چاه فیروزه، معدن دره‌زار، درآلو و همچنین طرح توسعه ذوب و پالایشگاه خاتون‌آباد و سرچشمه از نزدیک روند اجرایی این طرح‌های توسعه‌ای که همگی با هدف افزایش ظرفیت تولید کنسانتره و کاتد شرکت مس در دست اقدام است را مورد بررسی قرار داد.
مدیرعامل شرکت مس درباره اهداف این بازدید دو روزه گفت: این بازدید با هدف تسریع در بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس به‌منظور تحقق هرچه زودتر اهداف شرکت مس در برنامه ششم توسعه و افق چشم‌انداز انجام شد.
بنی‌اسدی راد با تأکید بر رفع هر چه سریع‌تر موانع اجرای طرح توسعه معادن درآلو، دره‌زار و چاه فیروزه اظهار داشت: با بهره‌برداری از این معادن تا سال 1400 میزان تولید کنسانتره شرکت مس به میزان قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کند.
وی افزود: بااین‌حال، باید افزایش فعالیت‌های اکتشافی شرکت مس به‌عنوان یک راهبرد به‌طور مستمر و مداوم در دستور کار شرکت قرار بگیرد تا با افزایش ذخایر نگرانی برای تولید شرکت مس در سال‌های بعد به‌وجود نیاید.
 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :