پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 4 تیر ماه 1398
Tuesday 25 June 2019
کد مطلب : ‌7573

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت مس از واحد خدمات بازرگانی و ورزشگاه شهدای مس کرمان

مس پرس: مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد»، مدیرعامل شرکت مس و مهندس «علی محمدی»، عضو هیأت‌مدیره شرکت مس صبح امروز به‌طور سرزده از واحد خدمات بازرگانی کرمان و طرح احداث ورزشگاه شهدای مس کرمان بازدید کردند.

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت مس از واحد خدمات بازرگانی و ورزشگاه شهدای مس کرمان

به گزارش مس‌پرس، مدیرعامل شرکت مس در بازدید سرزده از واحد خدمات بازرگانی بر فعال کردن تمام پتانسیل‌های موجود برای حمایت از بومی‌سازی قطعات در استان کرمان تاکید کرد و  گفت: خوشبختانه پتانسیل‌های خوبی در استان کرمان وجود دارد که می‌توان با فعال کردن آن‌ها نهضت خوبی در زمینه بومی‌سازی قطعات مورد نیاز صنعت مس ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: این مهم به‌ویژه در زمینه ایجاد کارگاه‌های ریخته‌گری در استان کرمان باید به‌طور جد پیگیری شود تا در آینده نزدیک، شاهد سهم بیشتر استان کرمان در مبادلات مالی کشور باشیم.

همچنین در این نشست، «وحید سلطانی»، معاون خدمات بازرگانی شرکت مس با اشاره به این‌که هم‌اکنون حدود 25 کارگاه در استان کرمان ساخت قطعات مورد نیاز صنعت مس را انجام می‌دهند، اظهار داشت: مذاکرات خوبی برای احداث کارخانه ریخته‌گری برای تولید مواد و قطعات مورد نیاز صنعت مس انجام شده است.

وی افزود: بومی‌سازی قطعات مورد نیاز صنعت مس یکی از رویکردهای جدی خدمات بازرگانی است و طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

در ادامه، مدیرعامل شرکت مس از ورزشگاه شهدای مس کرمان بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت این ورزشگاه را مورد بررسی قرار داد.

مدیرعامل شرکت مس با تاکید بر لزوم اتمام هر چه سریع‌تر این ورزشگاه گفت: با بهره‌برداری از این ورزشگاه، استان کرمان دارای یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های کشور خواهد شد.

وی افزود: همچنین با بهره‌برداری از این ورزشگاه تحول بزرگی در فعالیت‌های ورزشی  استان کرمان به‌ویژه صنعت مس رخ خواهد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :