پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 25 مهر ماه 1397
Wednesday 17 Octobr 2018
کد مطلب : ‌7621
با حکم مهندس بنی‌اسدی‌راد صورت گرفت

انتصاب معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس

مس پرس: مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس آرمان حسنی را به سمت معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس منصوب کرد.

انتصاب معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس

به گزارش مس پرس، مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران طی حکمی، مهندس آرمان حسنی را به سمت معاون منابع انسانی و امور اجتماعی منصوب کرد.
در حکم مدیرعامل شرکت مس آمده است: «نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب می‌گردید. ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به‌کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و استفاده صحیح و بهینه از منابع به‌همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، نسبت به انجام وظایف مورد انتظار، مجدانه کوشش نمایید».
بر اساس این گزارش، مهندس آرمان حسنی معاون جدید منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) و کارشناس ارشد رشته مدیریت صنعتی‌-‌سیستم‌های اطلاعاتی است و پیش از سال 1377 در سمت‌های کارشناس تشکیلات،سرپرست دبیرخانه الکترونیک، رئیس تشکیلات و بهبود روش‌ها و مدیر منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران (88 تاکنون)، مشغول به فعالیت بوده است.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :