پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
جمعه 9 خرداد ماه 1399
Friday 29 May 2020
کد مطلب : ‌7703
دبیر سازمان لیگ برتر فوتسال:

این قهرمانی حاصل تلاش همه مسئولان مس است

«کاظم سلیمانی» در حاشیه مراسم استقبال از تیم فوتسال باشگاه مس ورزقان گفت: این قهرمانی حاصل تلاش همه مسئولان مس است و آن را به مردم شریف ایران و آذربایجان تبریک می‌گوییم.

این قهرمانی حاصل تلاش همه مسئولان مس است

به گزارش مس پرس، دبیر سازمان لیگ برتر فوتسال گفت: این قهرمانی را اولاً به ملت شریف آذربایجان و بعد به خود تیم فوتسال مس ورزقان تبریک می‌گویم. این قهرمانی حاصل زحمات بسیار زیادی است که در مجموعه مس کشیده شده است. در این مجموعه تاکنون هم از مربیان بسیار خوبی استفاده شده و هم مدیرعامل‌های خوبی بر سر کار آمده‌اند که توانسته‌اند تیم را در مسیر درست هدایت کنند و هم کادر فنی زحمات بسیاری را در این زمینه متحمل شده است. 

او افزود: یکی از دیگر اتفاقات حائز اهمیت در این زمینه نیز این است که ما در طول سال گذشته لیگ بسیار منظمی را برگزار کردیم. وقتی یک لیگ منظم برگزار شود، بازیکنان خوب فرصت این را پیدا خواهند کرد که در باشگاه‌های مختلف جذب شوند ازجمله خود باشگاه مس ورزقان. این باشگاه توانست در سال گذشته بازیکنان بسیار خوبی بگیرد مثل آقایان حسن‌زاده و طیبی. اگرچه این قهرمانی متعلق به تمام بازیکنان و حاصل فعالیت گروهی آن‌هاست. 

سلیمانی در پایان گفت: این باعث افتخار است که ما توانستیم قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم که قهرمانی باشگاه‌ها هم توانست آن را تکمیل کند. این قهرمانی را به تمام مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :