پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
یکشنبه 1 اردیبهشت ماه 1398
Sunday 21 Apri 2019
کد مطلب : ‌7708
در دیدار مدیرعامل شرکت مس و مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد مطرح شد

حضور مؤثر صنعت مس در نخستین همایش فلزات غیرآهنی

مس پرس: نخستین جلسه اختصاصی مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف حضور مؤثر شرکت مس در نخستین «همایش فلزات غیر‌آهنی ایران و فناوری وابسته» صبح امروز در محل شرکت مس برگزار شد.

حضور مؤثر صنعت مس در نخستین همایش فلزات غیرآهنی

به گزارش مس پرس، این همایش با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدات پیش‌روی صنایع غیر آهنی و همچنین اثرگذاری بر این صنایع  با ابتکار موسسه «دنیای اقتصاد» در 10 و 11 مهرماه سال جاری، در تهران برگزار می‌شود.

 در این جلسه که برای هم‌اندیشی و تعیین محتوای قابل ارائه در همایش برگزار شد، مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس به بررسی موضوعات مهم در شرایط کنونی صنعت مس و چالش‌های پیش روی این صنعت پرداخت.
مهندس بنی‌اسدی‌راد ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نخستین همایش فلزات غیر‌آهنی ایران گفت: با توجه به این‌که مس دارای حوزه بسیار گسترده‌ای است و نقش مهمی در حوزه‌های مختلف مهندسی، عمرانی و حتی پزشکی دارد شرکت مس در این همایش حضور مؤثری خواهد داشت تا درنهایت به یک اثرگذاری مثبت در این حوزه دست‌یابیم.
به گفته مدیرعامل شرکت مس حوزه معادن کوچک مس، اکتشاف کانسارهای عمیق، تولید اسید سولفوریک و نقش آن در صنعت و محیط زیست، حضور شرکت‌های دانش بنیان در صنعت مس و کاربردهای مس در پزشکی و تولید تجهیزات پزشکی از حوزه‌هایی است که می‌توان در نخستین همایش فلزات غیر آهنی به آن پرداخت تا به درستی نقش و جایگاه صنعت مس کشور تبیین شود و شرایط پیشرفت این صنعت با نظرات متخصصان و کارشناسان این صنعت فراهم شود.
در بخش دیگری از این جلسه، «علیرضا بختیاری» مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد با تاکید بر این‌که این به دنبال اثرگذاری مثبت بر صنایع غیر آهنی کشور است گفت: تلاش ما این است تا این همایش‌ها با رویکردی درست برگزار شود تا علاوه بر اثر بخشی مثبت بر صنایع جلوی بسیاری از تصمیم‌های نادرست و غیرکارشناسی گرفته شود.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :