پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 6 اسفند ماه 1398
Tuesday 25 February 2020
کد مطلب : ‌7827
با همراهی و حمایت شرکت مس؛

هفدهمین نمایشگاه بزرگ «کتاب» در کرمان برگزار می‌شود

مس پرس: هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان در کرمان با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و با حضور ناشران کشوری و استانی از ١٩ تا ٢٤ آبان ماه برگزار می‌شود.

هفدهمین نمایشگاه بزرگ «کتاب» در کرمان برگزار می‌شود

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان در حالی برگزار می‌شود که پایان کار نمایشگاه، با آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی مصادف شده است و این می‌تواند فرصت دوهفته‌ای به اهالی کتاب این استان بدهد تا از نمایشگاه و برنامه‌های هفته کتاب نهایت استفاده را ببرند.
نمایشگاه کتاب استان کرمان با حضور ٦٤٤ ناشر از سراسر کشور و در قالب ٣٣٠ غرفه برپا می‌شود، ضمن اینکه برگزاری ده‌ها نشست‌ فرهنگی و ادبی، سلسله جلسات نقد و بررسی کتاب، رونمایی از کتب، دیدار با نویسندگان و مؤلفان و مترجمان و چندین عنوان برنامه در حوزه کتاب به فضای نمایشگاه؛ از برنامه‌های فرهنگی این رویداد است.
بر اساس اعلام مسوولان برگزاری نمایشگاه؛ امسال ٦٥٠ میلیون تومان بن کتاب در این نمایشگاه توزیع می‌شود که با ٢٠ درصد تخفیف به مردم واگذار می‌شود و ١٠ درصد تخفیف هم ازسوی ناشران ارائه می‌شود.
هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان، یک ویژگی دیگر هم دارد و آن، برگزاری چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه استان هم‌زمان با برپایی آن است.
برگزاری تالار گفت‌وگو در محل نمایشگاه و حضور تعدادی از چهره‌های ملی روزنامه‌نگاری از برنامه‌های نمایشگاه مطبوعات است.
همچنین نمایشگاهی از آثار نقاشی‌ محمدعلی علومی، نویسنده کرمانی در نمایشگاه برپا می‌شود. این آثار پس از بازدید وی از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خلق‌شده‌اند و عواید حاصل از فروش نقاشی‌ها نیز قرار است به زلزله‌زدگان کرمانشاه اهدا شود.
هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان به‌طور هم‌زمان، ١٩ تا ٢٤ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق برگزار می‌شود و از ساعت ١٠ تا ٢٠ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
گفتنی است؛ این نمایشگاه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران و با همراهی و حمایت شرکت مس و نهادهای دیگری همچون استانداری و شهرداری کرمان برگزار می‌شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :