پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 1 بهمن ماه 1398
Tuesday 21 Januray 2020
کد مطلب : ‌7832
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان عنوان کرد

شرکت مس پیشرو در توسعه فرهنگی استان کرمان

امید فدایی درخصوص حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران از هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان گفت: حمایت از برگزاری نمایشگاه کتاب یک حرکت فرهنگی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است که ازسوی شرکت مس انجام‌شده و ما نگاه درآمدی به این موضوع نداریم.

شرکت مس پیشرو در توسعه فرهنگی استان کرمان

به گزارش مس پرس، امید فدایی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان با بیان این مطلب در حاشیه هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان گفت: در همین راستا، امسال شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان به‌طور مستقیم به این قضیه ورود کرد و با همراهی اداره کل ارشاد استان اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان با اشاره به حمایت و همراهی ویژه مهندس بنی‌اسدی‌راد مدیریت ارشد شرکت مس از هفدهمین نمایشگاه کتاب استان گفت: نمایشگاه کتاب بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی استان کرمان است و شرکت مس همیشه در اقدامات فرهنگی استان پیش‌قدم بوده و بر این اساس امسال هم شرکت نمایشگاه‌ها با فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب تلاش کرد تا گام مثبتی در توسعه کتاب و کتاب‌خوانی در استان بر دارد.
وی با بیان‌ این‌که برگزاری نمایشگاه‌های یک کار تخصصی است افزود: این شرکت از نیمه سال 1393 که نمایشگاه بین‌المللی راه‌‌اندازی شد تلاش کرده است تا به‌عنوان بازوی فکری و اقتصادی به توسعه و رشد استان کمک کند.
فدایی با اشاره به این‌که راه‌اندازی این مجموعه بدون کمک شرکت مس و صندوق بازنشستگی میسر نبود اظهار داشت: در حال حاضر سایت نمایشگاهی کرمان به‌دلیل اختصاصی بودن محل نمایشگاه و همچنین تأمین زیرساخت‌های خوب جزو چند سایت برتر نمایشگاه‌های کشور است.
وی ادامه‌ داد: ساخت این مجموعه نیاز استان بود چراکه بعد از ساخت این مجموعه، پتانسیل‌های اقتصادی و معدنی استان به شکل محسوسی نمایان شد و تأثیر اساسی در اقتصاد استان کرمان گذاشت. علاوه بر این شرکت‌های بزرگ اقتصادی، صنعتی و معدنی کشور با ساخت این مجموعه تمایل پیدا کردند تا در استان کرمان نمایشگاه برگزار کنند.
فدایی بیان کرد: در حال حاضر علاوه بر حمایت از نمایشگاه کتاب، از نمایشگاه گردشگری نیز حمایت می‌کنیم چراکه گردشگری به‌عنوان یک رکن اساسی اقتصادی در استان کرمان می‌تواند به توسعه گردشگری، هتلداری و سایر خدمات مرتبط با صنعت گردشگری و افزایش ظرفیت‌های این حوزه کمک بسزایی کند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان در پایان گفت: در سه‌سال گذشته نمایشگاه تخصصی معدن را در سطح خوبی برگزار کردیم و تلاش کردیم تا نمایشگاه تخصصی معدن استان کرمان به‌عنوان پایلوت اصلی نمایشگاه معدن در کشور به خاطر پتانسیل‌های زیاد معدنی که در این استان وجود دارد معرفی شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :