پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 25 مرداد ماه 1399
Saturday 15 August 2020
کد مطلب : ‌7841

مس رفسنجان با چهار گل حریف اراکی خود را از پیش رو برداشت

تیم مس رفسنجان عصر دیروز (یکشنبه 27 آبان‌ماه) توانست در هفته سیزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه چهار بر یک مقابل آلومینیوم اراک به برتری برسد.

مس رفسنجان با چهار گل حریف اراکی خود را از پیش رو برداشت

به گزارش مس پرس به نقل از ایرنا، دیدار 2 تیم فوتبال مس رفسنجان و آلومینیوم اراک عصر یکشنبه در ورزشگاه شهدای مس دنبال شد و تیم میزبان که پس از هفته یکم جام آزادگان تاکنون موفق به پیروزی نشده بود توانست با قدرت سه امتیاز خانگی را کسب کند.
گل‌های مس رفسنجان را در این دیدار مصطفی احمدی در دقیقه 6 و 45، محمدحسین مهرآزما در دقیقه 70 و اکبر صغیری در دقیقه 79 به ثمر رساندند و در مقابل تک گل اراکی‌ها را مهدی ترکمان در دقیقه سه این مسابقه وارد دروازه حریف کرد.
رفسنجانی‌ها با این پیروزی 10 امتیازی و به جایگاه سیزدهم رسیدند و آلومینیوم اراک نیز با 19 امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی جام آزادگان قرار گرفت.
مس کرمان با پنالتی بحث برانگیز دقیقه 90 متوقف شد
همچنین تیم فوتبال مس کرمان که تا این هفته صدرنشین مسابقات لقب گرفته بود عصر شنبه در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل ملوان در شهر بندر انزلی با تساوی یک بر یک متوقف شد.
مس کرمان که با نظر کارشناسان داوری چندین هفته از داوری جام آزادگان متضرر شده بود این هفته نیز با یک تصمیم بحث برانگیز دقیقه 90 داور پیروزی خود را با تساوی معاوضه کرد.
تک گل کرمانی‌ها را در این دیدار شروین بزرگ در دقیقه 87 و گل ملوانان را شهریار مقانلو در دقیقه 90(از روی نقطه پنالتی) به ثمر رساندند.
مس کرمان با این تساوی 23 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شاهین شهرداری بوشهر به جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور سقوط کرد و ملوان بندر انزلی نیز با 6 امتیاز پانزدهم شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :