پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 2 شهریور ماه 1398
Saturday 24 August 2019
کد مطلب : ‌7908
مدیر امور فروش و بازاریابی شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد

عرضه اسید سولفوریک بر پایه قیمت‌گذاری شفاف و عادلانه در بورس کالا

مدیر امور فروش و بازاریابی شرکت مس در نشستی که با «یوسف مرادلو» رئیس هیأت‌مدیره انجمن سرب و روی ایران داشت، گفت: بر اساس سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در شرکت مس، این شرکت مصمم است تا اسید خود را بر اساس سازوکاری شفاف و عادلانه در بورس کالا عرضه کند.

عرضه اسید سولفوریک بر پایه قیمت‌گذاری شفاف و عادلانه در بورس کالا

به گزارش مس پرس، «ایوب باباسالاری» در نشستی با رئیس هیأت‌مدیره انجمن سرب و روی ایران و برخی از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اسیدسولفوریک کشور گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران صرفاً دیدگاه اقتصادی به موضوع اسید ندارد و در درجه نخست با هدف صیانت از محیط‌زیست اقدام به راه‌اندازی کارخانه اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه کرده است.
مدیر امور فروش شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این‌که کارخانه اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه از اواخر سال جاری با ظرفیت 600 هزار تن در سال افتتاح می‌شود گفت: با احتساب تولید کارخانه اسید قدیم سرچشمه ظرفیت تولید اسیدسولفوریک شرکت مس به حدود 900 هزار تن در سال خواهد رسید.
وی افزود: از سه هفته پیش عرضه اسیدسولفوریک در بورس کالا را با هدف کشف قیمت واقعی اسید آغاز کردیم که هم‌اکنون اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه با 150 تومان تخفیف با قیمت نهایی 400 تومان به ازای هر کیلو و شرایط پرداخت سه‌ماهه معامله می‌شود.
باباسالاری با تأکید بر این‌که اسید فعلاً با این قیمت و بر اساس سازوکاری شفاف در بورس کالا عرضه می‌شود اظهار داشت: علاوه بر این پیش از عرضه اسید در بورس کالا تعاملات و گفت‌وگوهای زیادی با تولیدکنندگان اسید کشور، انجمن سرب و روی و تولیدکنندگان کود شیمیایی انجام شد تا نیازهای و خواسته‌های تولیدکنندگان در عرضه و تقاضا لحاظ شود.
مدیر امور فروش شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای حمل‌ونقل ریلی برای عرضه در داخل و خارج کشور گفت: اسید شرکت مس با تکنولوژی بسیار بالایی تولید می‌شود و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است به‌طوری‌که رضایت مصرف‌کنندگان اسید کشور را جلب خواهد کرد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :