پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 1400
Thursday 27 Januray 2022
کد مطلب : ‌8009
مدیرعامل شرکت مس در آخرین جلسه شورای معاونین اعلام کرد

فروش 200 هزار تن کاتد با وجود تحریم‌ها/ بسیج حداکثری نیروها و امکانات شعار سال 98 شرکت مس

مس پرس: مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس گفت: در سال 97 موفق شدیم با یک برنامه‌ریزی درست و با تمرکز بر استفاده از تمامی امکانات موجود نه‌تنها تولید 246 هزار تنی را محقق کنیم بلکه بیش از ده‌هزار میلیارد تومان فروش داشته باشیم.

فروش 200 هزار تن کاتد با وجود تحریم‌ها/ بسیج حداکثری نیروها و امکانات شعار سال 98 شرکت مس

به گزارش مس پرس، جلسه شورای معاونین شرکت مس با حضور مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس، «محمدباقر عالی» رئیس‌ هیأت‌مدیره، «علی محمدی» عضو هیأت‌مدیره، «محسن بازارنوی» معاون مالی و اقتصادی، «مهدی مجدفر» معاون هماهنگی، «علی کریمی‌پور» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی، «آرمان حسنی» معاون منابع انسانی و پشتیبانی، «رضا شریفی» مدیر مجتمع مس سونگون، «حسین احمدی» مدیر مجتمع مس سرچشمه،  «جلیل حسانی» مدیر مجتمع مس میدوک، «سعد عبدی» مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مس و با هدف بررسی عملکرد تولیدی، توسعه و فروش در سال 97 برگزار شد.
مدیرعامل شرکت مس با بیان این‌که سال 97 با وجود شرایط سختی که استکبار جهانی برای کشور ایجاد کرده بود و با تبع آن شرایط تولیدی و فروش بنگاه‌های بزرگ اقتصادی تحت‌الشعاع آن قرار گرفته بود گفت: با وجود این شرایط موفق به فروش 200 هزار تن کاتد و مفتول از ابتدای امسال تا کنون شدیم.


در سال 97 با تولید 311 هزار تنی آند و تولید 246 هزار تنی کاتد شاهد رشد 54 و 55 درصدی تولید نسبت به سال گذشته بودیم که این میزان تولید در کل تاریخ شرکت بی‌سابقه بوده است

وی افزود: علاوه بر این در سال 97 با تولید 311 هزار تنی آند و تولید 246 هزار تنی کاتد شاهد رشد 54 و 55 درصدی تولید نسبت به سال گذشته بودیم که این میزان تولید در کل تاریخ شرکت بی‌سابقه بوده است.
بنی‌اسدی راد افزود: این موفقیت مرهون همکاری و همدلی خانواده بزرگ مس از صدر تا کف بود و بدون از خودگذشتگی تمامی همکاران این موفقیت‌ها به‌دست نمی‌آمد.
مهندس بنی‌اسدی‌راد با اعلام این‌که پس از بهره‌برداری از کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه صنعت مس به صنعتی سبز تبدیل شده است بیان کرد: از ابتدای سال جاری به همه مدیران تأکید کردم که بهره‌برداری کامل از طرح اسید سرچشمه باید مهم‌ترین اولویت شرکت مس و حتی بالاتر از تولید باشد چراکه بدون محیط زیستی سالم امکان توسعه پایدار و تحقق برنامه‌های افزایش تولید میسر نخواهد شد.
وی افزود: با این رویکرد و با تلاش مضاعف تمامی مدیران، مجریان و پیمانکاران بزرگ‌ترین طرح محیط زیستی شرکت مس در موعد مقرر به پایان رسید و مهمتر از همه این بود که این طرح مهر پایانی بر تمام حاشیه محیط زیستی شرکت مس زد.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری مبنی بر «بسیج حداکثری نیروها و امکانات» در سال 98 اظهار داشت: با توجه به این‌که سال 98 سال سخت‌تری به لحاظ اقتصادی برای کشور است برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر در عرصه تولید و توسعه و تأثیرگذاری بیشتر بر اقتصاد کشور باید این روحیه را در تمامی معاونت‌ها و حوزه‌های کاری گسترش بدهیم و بدون شک بدون این روحیه در سال آینده نمی‌توانیم پیروز شویم.
مدیرعامل شرکت مس تأکید کرد: به‌طور قطع در سال آینده به‌رغم سخت‌تر شدن شرایط با پیروی از این رویکرد به پیروزهای بزرگ‌تری در عرصه تولید و توسعه دست خواهیم یافت.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :