پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 25 مرداد ماه 1399
Saturday 15 August 2020
کد مطلب : ‌8188
مدیرعامل شرکت مس عنوان کرد

شرایط مطلوب مجتمع مس سرچشمه در تولید/ فروش 6 هزار 700 میلیارد تومانی تا پایان تیرماه

مس پرس: اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه گفت: بر پایه مستندات و مشاهدات، وضعیت و شرایط در مجتمع مس سرچشمه مناسب است و با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای پیش‌ رو وضعیت این مجتمع بهتر هم خواهد شد.

شرایط مطلوب مجتمع مس سرچشمه در تولید/ فروش 6 هزار 700 میلیارد تومانی تا پایان تیرماه

به گزارش مس پرس به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، دکتر سعد محمدی با بیان این مطلب گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان تیرماه امسال 6هزار و 700 میلیارد تومان فروش داشته است.
وی افزود: در مردادماه جاری هم به‌رغم رکودی که در بازار داخلی وجود دارد، صادرات را حرکت داده‌ایم و با توکل بر خدا و با تلاش پرسنل صنعت مس امیدوار هستیم که در 6 ماهه اول امسال به میزان کل فروش سال گذشته (1397) دست یابیم.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این‌که شرکت مس در حال بازگشت به شرایط مطلوب است اظهار داشت: از محل افزایش سرمایه پروژه‌های توسعه‌ای شرکت عملیاتی خواهد شد که این امر در نهایت به سود سهامداران خواهد بود.
وی درخصوص برنامه‌ها و اولویت‌‌های شرکت مس گفت: اولویت اول و اصلی ما هوشمند سازی سیستم‌های مالی در شرکت است که به امید خدا در اولین گام در شهریورماه سیستم اسناد حسابداری هوشمند در شرکت شکل می‌گیرد. هوشمند سازی سیستم‌های مالی کار بزرگی است که باید در اولین فرصت ممکن عملیاتی شود.
سعد محمدی از تشکیل یک تیم اقتصادی از اقتصاددان‌های بزرگ و مطرح کشور خبر داد تا با مراجعه و  بازدید نزدیک از مجتمع‌ها و کار کارشناسی، برای اصلاح رفتار اقتصادی شرکت راهکار ارائه دهند تا یک نگاه بین‌المللی اقتصادی برای شرکت طراحی شود.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تأکید بر این‌که راز موفقیت شرکت در  یکدلی، همدلی، صداقت و پاکی است به مسئله جذب نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: آزمون استخدامی اواخر شهریور یا اوایل مهرماه برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: جدای از آزمون در جهت تأمین نیازهای تخصصی  از فارغ‌التحصیلان نخبه دانشگاه‌های کشور با اولویت دانشگاه‌های استان کرمان نیرو  جذب خواهند شد.
 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :