پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 10 مهر ماه 1399
Thursday 1 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8198
دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو با میزبانی شرکت مس آغاز شد

اردشیر سعدمحمدی: ایجاد روحیه ورزشی در کارکنان مهمترین اصل مدیریتی برای افزایش بهره‌وری است

ظهر امروز آئین افتتاحیه دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان ایمیدرو به میزبانی شرکت مس در تبریز برگزار شد. به همین مناسبت «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت مس پیامی صادر کرد که از سوی مهندس آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیانی شرکت مس قرائت شد.

اردشیر سعدمحمدی: ایجاد روحیه ورزشی در کارکنان مهمترین اصل مدیریتی برای افزایش بهره‌وری است

به گزارش مس پرس متن پیام به این شرح است:

به نام پروردگار راستی و درستی

«در دنیای امروز، منابع انسانی هر شرکتی مهمترین و حیاتی‌ترین سرمایه برای توسعه اقتصادی پایدار است. از این‌رو، برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری نیروی انسانی در کنار استفاده از فناوری‌های روز باید به‌عنوان مهمترین اصل مدیریتی در دستور کار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گیرد. یکی از راه‌های اصلی برای افزایش بهره‌‌وری و ارتقای انگیزه کارکنان با هدف ایجاد شرکتی پویا و سودآور تقویت روحیه ورزشی در بین کارکنان و آماده‌سازی بسترهای ورزشی در سطح سازمان‌ها است.
در همین راستا سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به‌عنوان متولی صنایع معدنی ایران در سال‌های گذشته و در راستای ایجاد شرکت‌هایی پویا و بهره‌ور اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری مسابقات کارکنان شرکت‌‌های تابعه در زمینه‌‌های مختلف ورزشی ازجمله مسابقات فوتسال در یازده دوره کرده است.
شرکت ملی صنایع مس ایران مفتخر است که دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان ایمیدرو و شرکت‌های تابعه به میزبانی این شرکت در «تبریز»؛ پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی؛ برگزار می‌شود.
اینجانب ضمن قدردانی از ریاست محترم هیات‌عامل ایمیدرو برای فراهم کردن شرایط برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال، اعلام می‌دارم که شرکت ملی صنایع مس ایران تمام تلاش خود را خواهد کرد تا میزبان خوبی برای خانواده بزرگ معدنی کشور در این دوره از مسابقات باشد.»

اردشیر سعدمحمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران 

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :