پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 8 آبان ماه 1399
Thursday 29 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8256
با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران؛

پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز آغاز به کار کرد

پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز با حمایت شرکت مس و با حضور دکتر خداداد غریب‌پور رئیس هیات‌عامل ایمیدرو و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و جمعی از مدیران و فعالان عرصه صنعت دیرگداز کشور صبح امروز در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز آغاز به کار کرد

به گزارش مس‌پرس، در مراسم افتتاحیه این مراسم که صبح امروز برگزار شد دکتر خداداد غریب‌پور رئیس هیات عامل ایمیدرو و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس سخنرانی کردند.
این همایش و نمایشگاه که با حضور بیش از 50 شرکت داخلی و خارجی از 29 مهرماه تا اول آبان ماه در هتل المپیک تهران ادامه خواهد داشت 35 مقاله علمی ارائه خواهد شد و 15 سخنرانی کلیدی در این همایش حضور خواهند داشت.
بر اساس این گزارش، صنعت دیرگداز یکی از صنایع کلیدی و با کاربردی وسیع در صنایع بالادستی است. استفاده از محصولات این صنعت در صنایع فولادسازی، فلزات غیرآهنی، صنایع غیرفلزی مانند سیمان، کاشی، سرامیک و شیشه و نیز حوزه انرژی مانند نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو از اهمیت این صنعت حکایت می‌کند. این موضوع باعث شده است که انجمن صنفی کارفرمایی صنعت مواد نسوز کشور با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران  اقدام به برگزاری نمایشگاه صنعت دیرگداز کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :