پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
جمعه 28 شهریور ماه 1399
Friday 18 September 2020
کد مطلب : ‌8275
با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران؛

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه در کیش آغاز به کار کرد

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2019 ) عصر دیروز (دوشنبه 27 آبان ماه) با حضور شرکت مس به‌عنوان یکی از پنج شرکت برتر بورس در جزیره کیش افتتاح شد.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه در کیش آغاز به کار کرد

به گزارش مس پرس، این نمایشگاه با هدف رونق تولید و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در کشور به‌ویژه در صنایع معدنی برگزار شده است و بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور دارند. همچنین، در این نمایشگاه هیئت‌های اقتصادی و دیپلماتیک بیش از  15 کشور جهان، 40 مشارکت‌کننده بین‌المللی از 25 کشور و 260 مشارکت‌کننده داخلی در این رویداد حضور دارند.
مشارکت‌کنندگان اصلی نمایشگاه، نهادهای حاکمیتی و مهم همانند سازمان منطقه آزاد کیش، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور خارجه، سازمان بورس و اوراق بهادار بانک‌ها و بیمه‌ها هستند و مشارکت پررنگ بخش خصوصی نیز ازجمله اهداف این رویداد است.
گفتنی است، شرکت ملی صنایع مس ایران یکی از پنج شرکت برتر بورسی ایران با سرمایه 7800 میلیارد تومانی است و بر اساس برنامه ششم توسعه افزایش چشمگیر ظرفیت تولید کاتد و کنسانتره را در دستور کار دارد و برای تحقق این هدف بیش از 19 طرح مهم توسعه‌ای را تعریف کرده است. به گفته دکتر اردشیر سعدمحمدی شرکت مس برای تأمین مالی طرح‌ها علاوه بر افزایش سرمایه شرکت مس از تمامی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌های تولید کنسانتره استقبال می‌کند.

 

 

 

 

 

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :