پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 10 مهر ماه 1399
Thursday 1 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8331
از سوی مدیرعامل شرکت مس انجام شد

تقدیر از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس

با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و مهندس آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مس از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس با اهدا لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس

به گزارش مس پرس، در جریان برگزاری دهمین دوره مسابقات تنیس روی میز بانوان ایمیدرو و شرکت‌های تابعه ایمیدرو که در آذرماه 1398 برگزار شد تیم بانوان مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد و تیم ستاد تهران و مجتمع مس شهربابک به صورت مشترک مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

مهندس اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس ضمن قدردانی از تلاش‌های تیم بانوان شرکت مس و کسب مقام نخست و سومی دهمین دوره از مسابقات ایمیدرو گفت: باید تلاش کنیم روحیه ورزشی در بین کارکنان شرکت مس افزایش بیشتری یابد تا در سایر رشته‌های ورزشی شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.
مدیرعامل شرکت مس افزود:  تقویت ورزش در بین کارکنان موجب افزایش بهره‌وری و کارآیی کارکنان می شود؛ از این رو باید بسترهای ورزش در سیستم‌های اداری برای کارکنان گسترش یابد.
وی تاکید کرد: نیروی انسانی مهمترین سرمایه صنعت مس است و بدون نیروی انسانی شاداب و با انگیره امکان دستیابی به موفقیت‌های تولیدی و صنعتی به وجود نمی‌آید.

 

 

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :