پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 10 مهر ماه 1399
Thursday 1 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8332
خبر خوش مدیرعامل شرکت مس برای سهامداران فلز سرخ؛

«فملی» در آستانه ثبت فروش 20 هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد 163 درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در دی ماه موفق به فروش 2722 میلیارد تومانی شد که با این میزان فروش از ابتدای سال جاری تا کنون فروش بیش از 18 هزار میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.

«فملی» در آستانه ثبت فروش 20 هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد 163 درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

به گزارش مس پرس، به گفته سعدمحمدی ثبت این میزان فروش در شرایطی که از یک سو شاهد شدت یافتن تحریم‌ها و از سوی دیگر شاهد کاهش 400 دلاری قیمت جهانی مس نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم کار دشواری بود که با یک برنامه‌ریزی قوی در صنعت مس محقق شد.

وی با اشاره به رشد 6 برابری فروش شرکت مس در دی‌ماه 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: همچنین، مقایسه فروش 10 ماهه سال جاری شرکت مس با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد 163 درصدی است.
مدیرعامل شرکت مس با تأکید بر اینکه در سال جاری برای اولین‌بار در تاریخ صنعت مس کشور، شاهد پیشی گرفتن فروش محصولات شرکت مس از میزان تولید هستیم گفت: این موضوع نشان‌دهنده این است که شرکت مس از نظر فروش مشکلی ندارد و مازاد نیاز داخل را می تواند حتی در شرایط سخت تحریم به فروش برساند. بنابراین باید هر چه سریع‌تر و مطابق با الگوی افزایش تقاضای جهانی تا 4 سال آینده فرصت‌های تولیدی خود را افزایش دهد.
 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :