پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
جمعه 15 فروردین ماه 1399
Friday 3 Apri 2020
کد مطلب : ‌8357
مشاور مدیرعامل شرکت مس در دیدار با اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس ورزقان تأکید کرد

حمایت مدیرعامل شرکت مس از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌های ورزشی صنعت مس

حیدر ضیغمی با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده ازسوی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌المللی متمرکز شده است.

حمایت مدیرعامل شرکت مس از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌های ورزشی صنعت مس

به گزارش مس پرس، حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی در دیدار با اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس ورزقان با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده ازسوی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در خصوص باشگاه‌های ورزشی شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌المللی متمرکز شده است.

وی تأکید کرد: با دستور دکتر سعد محمدی شرکت مس در این مسیر پشتیبان باشگاه‌ها خواهد بود تا تیم‌های ورزشی باشگاه‌های مس مایه سربلندی ورزش کشور و شادی مردم استان کرمان و آذربایجان شرقی شوند.
ضیغمی با اشاره به این‌که در این راستا مدیریت ارشد شرکت مس حمایت از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌ها را اعلام کرده است گفت: تیم فوتسال ورزقان در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار است و با فاصله گرفتن از حواشی و تمرکز بر بازی‌های آینده، انشاالله موفق به کسب سومین قهرمانی پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور خواهد شد.
ضیغمی با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی ورزقان تبدیل به نماد هویتی ورزشی و فرهنگی شهرستان ورزقان شده است گفت: این باشگاه در کمتر از یک دهه که از تأسیس آن می‌گذرد با افتخارآفرینی در سطح ملی و آسیا موجب اعتبار و سربلندی جامعه ورزشی کشور و شادی مردم استان آذربایجان شرقی شده است.
در ادامه این دیدار، علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس ورزقان با تشکر و قدردانی از حمایت‌ها و توجه دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در فراهم کردن شرایط مساعد برای باشگاه مس ورزقان گفت: انشالله با حمایت مدیریت ارشد شرکت مس و تلاش مضاعف کادر فنی و بازیکنان برای سومین سال پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، موفق به افتخارآفرینی دیگری برای کشور و مردم عزیز استان آذربایجان شرقی خواهیم شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :