پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
یکشنبه 4 آبان ماه 1399
Sunday 25 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8544

بازدید رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو و مدیرعامل شرکت مس از مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران

دکتر «خداداد غریب‌پور»، رئیس هئیت‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) بازدید کردند.

بازدید رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو و مدیرعامل شرکت مس از مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران

به گزارش «مس‌پرس» در این بازدید «عباس نعیمی»، قائم‌مقام ایمیدرو، «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس، «وجیه‌الله جعفری»، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، «امیر خرمی‌شاد»، معاون برنامه‌ریزی و توانمندی ایمیدرو، «غلامرضا روزبهانی»، معاون اداری و مالی ایمیدرو، «سیدرضا عظیمی»، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس، «غلامرضا ملاطاهری»، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، «مهدی شاه‌محمدی»، مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو و «محمد سپهر»، مدیر روابط‌عمومی ایمیدرو، رئیس ‌ هئیت‌عامل ایمیدرو و دکتر سعدمحمدی را همراهی می‌کردند.

در این بازدید دکتر غریب‌پور و دکتر سعدمحمدی در جریان فعالیت مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران و استارتاپ‌های مستقر در آن قرار گرفتند.

گفتنی است در این مرکز، فضا برای فعالیت شش استارتاپ فراهم شده که در حال حاضر چهار استارتاپ شامل «شبیه‌سازی گمانه‌های اکتشافی»، «مدیریت باطله‌های معدنی»، «افزایش بازیابی سیستم‌های لیچینگ و بیولیچینگ مس با استفاده از آلاینده‌های گازی خروجی از دودکش کارخانه‌ها» و «ساخت و راه‌اندازی نخستین سامانه اکتشافات زمین‌شناسی-ژئوفیزیکی (مغناطیس‌سنجی) هوابرد پهپادی» فعالیت می‌کنند.

چهار استارتاپ مذکور از میان 15 ایده برگزیده دومین جشنواره اینوماین پس از انجام مصاحبه، حائز شرایط برخورداری از خدمات مرکز نوآوری ایمینو شدند و اکنون دوره شکل‌دهی را تا زمان انعقاد قرارداد قطعی با هدف برخورداری از سایر امتیازات شتاب‌دهی در بخش استارتاپ‌ها طی می‌کنند.


اینستاگرام: www.instagram.com/meseiran
لینکدین: www.linkedin.com/company/nicico
توییتر: www.twitter.com/meseiran
تلگرام: www.telegram.me/meseiran

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :