پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
یکشنبه 22 فروردین ماه 1400
Sunday 11 Apri 2021
کد مطلب : ‌8748
با حضور مدیرعامل شرکت مس و استاندار آذربایجان شرقی دو طرح در حوزه مسئولیت اجتماعی کلید خورد

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی/ کلنگ احداث مجتمع امدادی جاده خواجه ورزقان به زمین خورد

تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر محمدرضا پور محمد استاندار آذربایجان شرقی و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف ساخت و نوسازی مدارس در منطقه...

 انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی/ کلنگ احداث مجتمع امدادی جاده خواجه ورزقان به زمین خورد

تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر محمدرضا پور محمد استاندار آذربایجان شرقی و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف ساخت و نوسازی مدارس در منطقه ورزقان و خاروانا به امضا رسید.
به گزارش مس پرس، در آیین امضای تفاهم نامه مشارکت در احداث، و تجهیز مدارس منتخب در استان آذربایجان شرقی، انارکی محمدی رییس هیات مدیره شرکت مس، خانی فرماندار ورزقان، صدقی مدیرکل اداره نوسازی و تجهیز مدارس، پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، موسوی رییس دادگستری، مهرانی معاون مالی اقتصادی شرکت ملی مس، احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی، سلمانی مدیر امور حراست، بیات ماکو مدیر مجتمع مس سونگون، خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل و جمعی دیگر از مسئولان و مقامات استانی  حضور داشتند.
بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه که به امضا و تایید استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت مس، مدیرکل نوسازی آذربایجان شرقی و مدیر مجتمع مس سونگون  رسید در راستای عمل به تعهدات شرکت مس  در حوزه مسئولیت اجتماعی و ارتقای سطح اموزش در شهرستان ورزقان انجام شد.
کلنگ زنی مجتمع امدادی در بزرگراه خواجه ورزقان با حمایت شرکت مس
بر اساس این گزارش شهرستان ورزقان صبح امروز شاهد رویداد توسعه ای دیگری نیز  بود. بر این اساس و بعد از امضای تفاهم نامه همکاری با اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت مس به همراه استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان و مقامات استانی کلنگ احداث اولین مجتمع امدادی چند منظوره کشور را  در بزرگراه خواجه ورزقان را بر زمین زدند.
گفتنی است در اواخر سال گذشته بزرگراه خواجه ورزقان با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت و توسعه و آبادانی شهرستان ورزقان احداث گردید و اکنون برای ارتقای سطح امنیت، ایجاد هماهنگی بیشتر و کاهش مدت‌زمان حضور نیروهای امدادی در محل وقوع حوادث جاده ای،  شرکت مس تصمیم به احداث یک مجتمع امدادی با تمامی امکانات و استانداردهای بالا گرفته است.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :