پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 28 مهر ماه 1400
Wednesday 20 Octobr 2021
کد مطلب : ‌8913
در آستانه روز صنعت و معدن انجام شد

بازدید نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان از ظرفیت‌های تولیدی و توسعه‌ای مجتمع مس سرچشمه

عصر امروز حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی نماینده محترم ولی‌فقیه و امام‌ جمعه کرمان به همراه دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مجتمع مس سرچشمه بازدید کردند.

بازدید نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان از ظرفیت‌های تولیدی و توسعه‌ای مجتمع مس سرچشمه

به گزارش مس پرس، در جریان این بازدید که فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان، احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی، خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس، سلمانی مدیر گروه حراست شرکت مس و احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه؛ امام‌جمعه کرمان و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران را همراهی می کردند از بخش‌های تولیدی و طرح های توسعه‌ای این شرکت در مجتمع مس سرچشمه بازدید به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، امام جمعه کرمان بعد از بازدید در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در محل سالن کنفرانس معاونت بهره‌برداری حضور یافت و در جریان آخرین وضعیت تولید و دستاوردهای این مجتمع در حوزه توسعه و مسئولیت اجتماعی قرار گرفت.

عملیات اجرایی احداث دو مجتمع آموزشی تمام هوشمند در شهر سرچشمه آغاز شد

بر پایه این گزارش، برگزاری آئین آغاز عملیات اجرایی احداث دو مجتمع آموزشی تمام هوشمند در شهر سرچشمه از دیگر برنامه‌های شرکت مس در منطقه سرچشمه در آستانه روز ملی صنعت و معدن بود که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی امام‌جمعه کرمان و دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان و مدیران مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در محل مدرسه هفده شهریور شهر سرچشمه برگزار شد.

گفتنی است همچنین مدیرعامل شرکت مس صبح امروز، در جریان سفر به استان کرمان از روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس در مجتمع مس شهربابک همچون کارخانه تغلیظ دو میدوک، طرح توسعه معدن میدوک، ورزشگاه ده هزار نفری شهربابک، کارخانه ذوب و واحد تولید هوای فشرده‌ی خاتون‌آباد بازدید به عمل آورد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :